אירועים פרטיים גדולים בשרון

Duplex_food-7_big

דופלקס – אולם האירועים המושלם, מזמין אתכם לחגוג אצלו!

דופלקס הוא איננו עוד מתחם אירועים המוצב באיזור מדהים ביופיו. דופלקס הוא מוסד אמיתי.

 בתום תקופה של הצלחה בחיי הלילה והמועדונים הסטנדרטיים, ננקטה החלטה להפוך  את המתחם המושקע למתחם אירועים בלעדי, מוזמנים לקרוא בנוסף על אולם אירועים בהרצליה וגם על אולמות אירועים בשרון.

כיום, האולם משמש ב-7 ימות השבוע כאולם אירועים מושקע המתאים ביותר לאירועים מושקעים,  וכזה הנותן לאורחים  כמות גדולה של מנות, הטבות ופינוקים.

ליד מקום החנייה הגדול באזור החוף ההרצלייאני המדהים, שוכן לו מעל מסעדה יוקרתית מקום אירועים שעליכם לראות כדי לדעת עד כמה הוא איכותי!

כעת, אתם נמצאים באזור אירועים פרטיים גדולים בשרון אנחנו סבורים, שלאחר שהייה קצרה באתר הבית שלנו, גם אתם תאתרו בדיוק את מה חפצתם באיתורו.

אין לנו ספק שאם אתם רוצים למצוא אירועים פרטיים גדולים בשרון, הגעתם לדף הנכון והטוב עבורכם עם בראשית אולמות אירועים בדרום!

אולם האירועים המפואר, כולל 2 מתחמים עיקריים –  האזור התחתון שלו הוא הדינר רום המושקע שלנו, המספק עוצמה ומראה מכובד לצד חדשנות מפוארת.

מלמעלה, קיים הרוף בר – המתחם המושלם לנוכחות בקיץ. אנחנו נצ'פר את מבקריכם עם סנגריה מדהימה על פירות תכלכלים, ותידעו שעם הנוף היפה לים התיכון – כולם יהיו מאושרים!

באולם האירועים, הושקעה מחשבה עצומה. כל פינה באולם נהגתה בתפיסה מתקדמת כיצד להגביר את   חוויית השהייה שלכם באולם.

אנחנו יודעים מצוין כי אנשים המעוניינים לחגוג אצלנו,  הינם לרוב בתקופה לא רגילה בחייהם. תפיסה זו נמצאת בראשנו ומאפשרת לנו לספק להם, ולכם, את האולם המושלם!

אז בשביל מה אתם מחכים? שריינו מקום בזה הרגע! 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
Call Now Button