חתונה קטנה / חתונות קטנות וזולה / וזולות

dupGal3

דופלקס – אולם האירועים שאין כמוהו קורא לכם לאירוע של החיים!

דופלקס הוא לא סתם אולם אירועים העומד במקום היפה ביותר בשרון. דופלקס הוא מוסד שצריך לראות כדי להאמין.

 אחרי תקופה של שגשוג בחיי הלילה והבילויים הסטנדרטיים, ננקטה החלטה להפוך  את האולם המושקע לאולם אירועים בלעדי, מוזמנים לקרוא גם על אירועים על הים וגם על אולמות אירועים יוקרתיים.

כיום, דופלקס מתפקד כל יום כאולם אירועים מפואר המושלם לאירועים מפוארים,  וכזה הנותן למבקרים  מבחר של מנות, הטבות ופינוקים.

אירועים קטנים במרכז ליד מתחם החנייה העצום באזור החוף ההרצלייאני התוסס, שוכן לו מעל הבנדיקט מתחם אירועים שעליכם להיות נוכחים כדי לדעת עד כמה הוא מושקע!

כעת, אתם הינכם בדף חתונה קטנה / חתונות קטנות וזולה / וזולות אנחנו סבורים, שלאחר גלישה קצרה באתר דופלקס, גם אתם תאתרו בדיוק את אשר חיפשתם.

אנו בטוחים שאם אתם רוצים למצוא חתונה קטנה / חתונות קטנות וזולה / וזולות , הגעתם לעמוד הנכון והמושלם עבורכם!

אולם האירועים המפואר, כולל 2 מתחמים ראשיים –  האזור התחתון שלו הוא הדינר רום היוקרתי שלנו, המשדר יוקרה ווינטאג' לצד חדשנות מפוארת.

מלמעלה, קיים הרוף בר – האזור המושלם לחגוג בחום. אנחנו נפנק את מבקריכם עם סנגריה מדהימה על פירות מתוקים, ותהיו בטוחים שעם הנוף המדהים לים התיכון – כולם ללא יוצא מן הכלל מרוצים!

במתחם האירועים, הושקעה מחשבה עצומה. כל פינה ב-2 הקומות נבנתה בהבנה מתקדמת באיזו דרך ניתן להרחיב את   חוויית לקוחותינו.

אנחנו יודעים ובטוחים כי אנשים המעוניינים לחגוג באולם האירועים,  נמצאים לרוב בתקופה משמעותית בחייהם. חשיבה זו מנחה אותנו ומאפשרת לנו להעניק להם, ולכם, את האירוע הכי טוב שיש!

אז בשביל מה אתם לא פועלים? שריינו מקום עתה! 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
Call Now Button