אולם / אולמות חתונה חתונה על הים במרכז

dupGal5

דופלקס – מתחם האירועים הטוב ביותר מבקש מכם ליהנות כפי שבחיים לא חשבתם!

דופלקס מתגאה להיות יותר מאשר אולם העומד במקום היפה ביותר בשרון. דופלקס הוא מוסד שצריך לראות כדי להאמין.

 אחרי זמן מה של פעילות בחיי הלילה והברים הממוצעים, החלטנו להפוך  את הבר המפואר לאולם אירועים של ממש, מוזמנים לקרוא גם על אולם אירועים יוקרתי וגם על אולמות אירועים יוקרתיים.

כיום, דופלקס משמש כל יום כאולם אירועים מפואר המושלם לאירועים קטנים עד גדולים,  וכזה המעניק לאורחים  מבחר של מנות, הטבות ופינוקים.

ליד מקום החנייה הרחב באזור החוף ההרצלייאני שוקק החיים, שוכן לו מעל מסעדת הפאר "בנדיקט" מתחם אירועים שעליכם לראות כדי לדעת עד כמה הוא מושקע!

כעת, אתם מצויים בעמוד אולם / אולמות חתונה חתונה על הים במרכז אנחנו בטוחים, שלאחר הסתובבות קצרה באתר דופלקס, גם אתם תאתרו בדיוק את אשר חפצתם באיתורו.

יודעים אנחנו שאם אתם מנסים לאתר אולם / אולמות חתונה חתונה על הים במרכז, הגעתם לדף הנכון והטוב עבורכם!

מתחם האירועים המדהים, כולל 2 מתחמים ראשיים –  החלק התחתון שלו הוא הדינר רום היוקרתי שלנו, המשלב יוקרה ווינטאג' לצד חדשנות מפוארת.

מלמעלה, קיים הרוף בר – המתחם המושלם לחגוג בקיץ. אנחנו נשמח את אורחיכם עם סנגריה מדהימה על פירות תכלכלים, ותידעו שעם הנוף המדהים לים הכחול – כולם ייצאו מאושרים!

באולם האירועים, הושקעה מחשבה בלתי נגמרת. כל פינה באולם נהגתה בחשיבה מתקדמת כיצד להגביר את   חוויית השהייה שלכם באולם.

אנו בדופלקס יודעים ובטוחים כי אנשים המעוניינים לחגוג בדופלקס,  נמצאים לרוב בתקופה רצינית בחייהם. חשיבה זו מדריכה אותנו ומאפשרת לנו להעניק להם, ולכם, את האירוע המושלם!

אז למה אתם מחכים? הזמינו מקום עכשיו! 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
Call Now Button