גן | גני אירועים מחירים בשרון

DANP9499_duplex_medium

דופלקס – מתחם האירועים הטוב ביותר מזמין אתכם ליהנות כפי שבחיים לא חשבתם!

דופלקס מתגאה להיות יותר מאשר אולם העומד באתר המופלא בהרצליה. דופלקס הוא מוסד שצריך לראות כדי להאמין.

 אחרי תקופה של הצלחה בחיי הלילה והמועדונים הרגילים, החלטנו להפוך  את האולם המפואר לאולם אירועים של ממש, מוזמנים לדעת בנוסף על אירועים על הים וגם על אולמות אירועים בשרון.

כיום, האולם מתפקד כל השבוע כאולם אירועים מפואר המתאים ביותר לאירועים מושקעים,  וכזה המספק לאורחים  כמות גדולה של מנות, הטבות ופינוקים.

ליד מקום החנייה הרחב באזור החוף ההרצלייאני התוסס, שוכן לו מעל הבנדיקט מקום אירועים שעליכם לראות כדי לדעת עד כמה הוא איכותי!

כעת, אתם נמצאים באזור גן | גני אירועים מחירים בשרון אנחנו יודעים, שלאחר שהייה קצרה באתר דופלקס, גם אתם תאתרו בדיוק את מה ניסיתם למצוא.

יודעים אנחנו שאם אתם רוצים למצוא גן | גני אירועים מחירים בשרון, הגעתם למקום הנכון והמתאים בשבילכם!

מתחם האירועים היוקרתי, כולל 2 מתחמים עיקריים –  החלק התחתון שלו הוא הדינר רום היוקרתי שלנו, המשדר יוקרה ומראה מכובד לצד חדשנות מיוחדת.

מלמעלה, ישנו הרוף בר – המקום המושלם לנוכחות בקיץ. אנחנו נצ'פר את אורחיכם עם סנגריה קרה על פירות תכלכלים, ותהיו בטוחים שעם הנוף המדהים לים הצונן – כולם יהיו מופתעים!

במתחם האירועים, הושקעה הבנה בלתי נדלית. כל פינה במתחם נבנתה בחשיבה מתקדמת באיזו דרך ניתן להגביר את   חוויית לקוחותינו.

אנחנו יודעים ובטוחים כי אנשים המעוניינים לחגוג באולם האירועים,  נמצאים לרוב בתקופה לא רגילה בחייהם. עובדה זו נמצאת בראשנו ומאפשרת לנו לתת להם, ולכם, את האולם הכי טוב שיש!

אז למה אתם מחכים? הזמינו מקום עתה! 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
Call Now Button