ברית / בריתה מחירים

duplex-tur-header

דופלקס – אולם האירועים הטוב ביותר מזמין אתכם ליהנות כפי שבחיים לא חשבתם!

דופלקס הוא איננו עוד מתחם אירועים שנמצא באתר מדהים ביופיו. דופלקס הוא מוסד אמיתי.

 אחרי תקופה של פעילות בחיי הלילה והמועדונים הממוצעים, החלטנו להפוך  את הבר המפואר למתחם אירועים אמיתי, מוזמנים לדעת בנוסף על אולם אירועים יוקרתי וגם על אולמות אירועים בשרון.

כיום, דופלקס מתפקד ב-7 ימות השבוע כאולם אירועים מדהים המושלם לאירועים קטנים עד גדולים,  וכזה המספק למבקרים  כמות גדולה של מנות, הטבות ופינוקים.

ליד מתחם החנייה הרחב באזור החוף ההרצלייאני המדהים, שוכן לו מעל הבנדיקט מתחם אירועים שעליכם לראות כדי לדעת עד כמה הוא מושקע!

כעת, אתם מצויים בעמוד ברית / בריתה מחירים אנחנו בטוחים, שלאחר הסתובבות קצרה באתר דופלקס, גם אתם תמצאו בדיוק את אשר חפצתם באיתורו.

אנו בטוחים שאם אתם רוצים למצוא ברית / בריתה מחירים , הגעתם לאתר הנכון והמושלם עבורכם!

אולם האירועים היוקרתי, כולל 2 מתחמים מושקעים –  החלק התחתון שלו הוא הדינר רום המושקע שלנו, המשדר עוצמה ווינטאג' לצד חדשנות מיוחדת.

מלמעלה, ישנו הרוף בר – המקום המושלם לחגוג בחום. אנחנו נפנק את אורחיכם עם סנגריה מדהימה על פירות אדומים, ותהיו בטוחים שעם הנוף המדהים לים הצונן – כולם יהיו מופתעים!

במתחם האירועים, הושקעה הבנה עצומה. כל פינה במתחם נהגתה בתפיסה מתקדמת כיצד לשפר את   חוויית השהייה שלכם באולם.

אנו בדופלקס יודעים היטב כי אנשים הרוצים לחגוג אצלנו,  הם לרוב בתקופה משמעותית בחייהם. תפיסה זו מדריכה אותנו ומאפשרת לנו לתת להם, ולכם, את השירות המושלם!

אז מדוע אתם ממתינים? הזמינו מקום עכשיו! 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
Call Now Button