הרצליה כעיר של התחדשות

DANP0005_duplex_medium

הרצליה היא ללא ספק אחת הערים הנחשקות במדינתנו הקטנטונת-עיר הנושקת לים התיכון ובעלת רצועת חוף, טיילת ומלונות מהטובים בארץ.  מהווה מוקד תיירותי ותרבותי מגוון, מרכזי בילוי ואף מרינה יוקרתית וכל זאת מרוכז באזור קטן יחסית.  התנופה שהרצליה חוותה בעשורים האחרונים היא די מדהימה ומרכזי תעסוקה והייטק עתירי ידע הם מוקד מרכזי בעמק סיליקון שנבנה לא מזמן וממשיך לגדול בקצב מסחרר.  הביקוש לאזורי מסחר על גובר וכל זאת תורם משמעותית לעיר עצמה ולגידול התושבים בה.  רמת החיים הם מהגבוהות בארץ ומחירי הנדל"ן רק מאמירים מידי שנה.
לא להאמין שכל זאת התחיל במאה הקודמת כאשר מספר של מתיישבים עלה על גבעה קטנה בשנת 1924 והקים את הצריף הראשון במקום שלימים יהיה הציר המרכזי והרחוב הראשי של העיר על שם ויצמן.
כאמור כיום לאחר כמעט מאה שלמה ניתן לחזות בהשתאות בגודל השינוי החל ובתמורות הרבות המתחוללות בה.
הרצליה כעיר של התחדשות לא קופאת על שמריה ומציעה שפע של מקומות בילוי, מסעדות לברית, אולמות אירועים, אולם אירועים בהרצליה , מרכזי תרבות ובילוי, מלונות בוטיק יוקרתיים עוד.
אחד המקומות מיני רבים בעיר הרצליה אשר רק מחזק את דימויה של הרצליה כמקור של רעננות והתחדשות זהו מקום האירועים דופלקס הנשקף לנוף עוצר נשימה מול ימת חופה של הרצליה ומהווה מקור משיכה לרבים אשר רוצים להפיק אירוע קצת אחר ושונה, אירוע כזה שייחקק לעד וזיכרונותיו יהיו מתוקים.
אנחנו בדופלקס שמחים וגאים להיות כבר שנים רבות לחלק בלתי נפרד מעיר אשר העתיד הוא חלק בלתי נפרד מהעבר וצועדת עם כל זאת קדימה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
Call Now Button