אולם / אולמות אירועים בשרון

Des_42

דופלקס – אולם האירועים שמשגע את השרון קורא לכם ליהנות כפי שבחיים לא חשבתם!

דופלקס הוא איננו עוד מתחם אירועים המוצב במקום מדהים ביופיו. דופלקס הוא מוסד שצריך לראות כדי להאמין.

 לאחר לא מעט זמן של שגשוג בחיי הלילה והברים הסטנדרטיים, החלטנו להפוך  את המתחם המדהים למתחם אירועים של ממש, מוזמנים לדעת גם על אולם אירועים יוקרתי וגם על אולמות אירועים בהרצליה.

כיום, דופלקס מתפקד כל יום כאולם אירועים מדהים המיועד לאירועים קטנים עד גדולים,  וכזה המספק למבקרים  מגוון רחב ביותר של מנות, הטבות ופינוקים.

ליד אזור החנייה הגדול באזור החוף ההרצלייאני התוסס, שוכן לו מעל הבנדיקט אולם אירועים שעליכם להיות נוכחים כדי להבין עד כמה הוא מושקע!

כעת, אתם מצויים בדף אולם / אולמות אירועים בשרון אנחנו יודעים, שלאחר גלישה קצרה באתר הבית שלנו, גם אתם תמצאו בדיוק את אשר ניסיתם למצוא.

אנו בטוחים שאם אתם מחפשים אולם / אולמות אירועים בשרון , הגעתם לעמוד הנכון והמושלם בשבילכם!

מתחם האירועים היוקרתי, כולל 2 מתחמים מושקעים –  החלק התחתון שלו הוא הדינר רום המפואר שלנו, המשלב יוקרה ווינטאג' לצד חדשנות מיוחדת.

מלמעלה, נמצא הרוף בר – המתחם המושלם להיות בו בקיץ. אנחנו נפנק את מבקריכם עם סנגריה מדהימה על פירות מתוקים, ותידעו שעם הנוף המיוחד לים הכחול – כולם ללא יוצא מן הכלל מאושרים!

באולם האירועים, הושקעה הבנה בלתי נדלית. כל פינה במתחם נהגתה בהבנה מתקדמת באיזו דרך ניתן להרחיב את   חוויית לקוחותינו.

אנו בדופלקס יודעים היטב כי אנשים המעוניינים לחגוג באולם האירועים,  נמצאים לרוב בתקופה לא רגילה בחייהם. תפיסה זו מנחה אותנו ומאפשרת לנו לספק להם, ולכם, את האירוע המושלם!

אז בשביל מה אתם ממתינים? הזמינו מקום בזה הרגע! 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest