נמצאו 2 תוצאות חיפוש
כנסים בשרון
בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד כנסים בשרון הפכו להיות חלק מוכר מאוד ופופולארי במיוחד וכיצד חברות רבות בוחרות לקיים כנסים שונים בשרון על מנת להעניק ללקוחות שלהם או לעובדים אפשרות להכיר את החברה בצורה הרבה יותר טובה וליהנות מכנס מיוחד אשר יאיר את החברה באור חיובי והרבה יותר טוב.
לפרטים
כנסים במרכז
אין ספק כי אזור מרכז הארץ הינו אזור פורח במיוחד בתחום העסקים וממוקמות בו חברות גדולות רבות מאוד
לפרטים


כנסים בהרצליה אולם כנסים בהרצליה פיתוח

דופלקס – אולם האירועים שאין כמוהו מזמין אתכם ליהנות כפי שבחיים לא חשבתם!

דופלקס הוא איננו עוד מתחם אירועים שנמצא במקום היפה ביותר בשרון. דופלקס הוא מוסד שצריך לראות כדי להאמין.

 אחרי לא מעט זמן של הצלחה בחיי הלילה והבילויים הממוצעים, החלטנו להפוך  את הבר המפואר למתחם אירועים אמיתי, מוזמנים ללמוד בנוסף על אולם אירועים בהרצליה וגם על אולמות אירועים יוקרתיים.

כיום, דופלקס משמש כל השבוע כאולם אירועים מדהים המושלם לאירועים קטנים עד גדולים,  וכזה המספק למבקרים  כמות גדולה של מאכלים, הצעות ופינוקים.

ליד אזור החנייה העצום באזור החוף ההרצלייאני התוסס, שוכן לו מעל מסעדה יוקרתית מתחם אירועים שעליכם להיות נוכחים כדי לדעת עד כמה הוא יפה!

כעת, אתם נמצאים בעמוד כנסים בהרצליה אולם כנסים בהרצליה פיתוח אנחנו יודעים, שלאחר הסתובבות קצרה באתר דופלקס, גם אתם תגלו בדיוק את מה ניסיתם למצוא.

יודעים אנחנו שאם אתם מחפשים כנסים בהרצליה אולם כנסים בהרצליה פיתוח , הגעתם למקום הנכון והמתאים בשבילכם!

מתחם האירועים היוקרתי, כולל 2 מתחמים עיקריים –  המתחם התחתון שלו הוא הדינר רום המושקע שלנו, המשלב עוצמה ומראה מכובד לצד חדשנות של ממש.

מלמעלה, ישנו הרוף בר – האזור המושלם לנוכחות בקיץ. אנחנו נפנק את מבקריכם עם סנגריה קפואה על פירות מתוקים, ותידעו שעם הנוף המיוחד לים הכחול – כולם יהיו מופתעים!

במתחם האירועים, הושקעה מחשבה עצומה. כל פינה באולם נבנתה בתפיסה מתקדמת באיזו דרך ניתן לשפר את   חוויית לקוחותינו.

אנחנו יודעים ובטוחים כי אנשים המעוניינים לחגוג באולם האירועים,  נמצאים לרוב בתקופה רצינית בחייהם. תפיסה זו מנחה אותנו ומאפשרת לנו לספק להם, ולכם, את הבילוי הטוב ביותר שתוכלו לקבל!

אז מדוע אתם לא פועלים? הזמינו מקום עתה! 

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select