נמצאו 3 תוצאות חיפוש
אירוע בת מצווה או  טיול משפחתי לחו''ל?
אנו בתור הורים מלווים את ילדינו בכל צעד אשר הם עושים מקטנות ועד בגרותם והרי זה רק טבעי שתמיד נרצה את טובתם ונדאג לכל צורכיהם הבסיסיים, לרווחתם החינוכית ולהקניית דעת וערכים. ישנם צמתים בחיי ילדינו שאנו נרגשים לקראתם ובשבילנו הצמתים הללו מהווים עוד ניצחון ועוד סימן דרך מוצלח ופסגה שהעפלנו-אנו בתור הורים.
לפרטים
כמה טיפים בשביל להפיק אירוע מושלם
רבים מאיתנו אשר נוהגים לערוך מידי פעם אירוע עסקי או משפחתי נתקלים לא פעם באותם לבטים ושאלות אשר תמיד עולות
לפרטים
 אולמות אירועים יוקרתיים בהרצליה
מחפשים אולמות אירועים יוקרתיים בהרצליה אשר יתאימו לאירוע הקרוב שלכם ? הגעתם למקום הנכון. מתחם האירועים דופלקס בהרצליה הינו מתחם אירועים אקסקלוסיבי אשר יכול להעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו כדי להפיק אירוע מוצלח ובלתי נשכח. במתחם האירועים דופלקס תוכלו למצוא נוף מרהיב, עיצוב מיוחד וחוויה קולינרית איכותית אשר לא תוכלו למצוא כמותה בכל מקום. אלו הם הדברים אשר הפכו את דופלקס למתחם יוקרתי ומשגשג בהרצליה, מתחם אירועים אשר מתאים למגוון רחב מאוד של אירועים.
לפרטים


בר / בת מצווה בהרצליה / בשרון

דופלקס – אולם אירועים לבר / לבת מצווה בשרון לאירוע של החיים!

דופלקס הוא איננו עוד מתחם אירועים המצוי באיזור מדהים ביופיו. דופלקס הוא מוסד של ממש.

 בתום תקופה של פעילות בחיי הלילה והבילויים הממוצעים, צוות הדופלקס החליט להפוך  את האולם המושקע לאולם אירועים בלעדי, מוזמנים לדעת בנוסף על אולם אירועים בהרצליה וגם על אולמות אירועים יוקרתיים.

כיום, דופלקס משמש ב-7 ימות השבוע כאולם אירועים מפואר המתאים ביותר לאירועים מפוארים כגון בר / בת מצווה, חתונה, ברית,  וכזה המספק לאורחים  מבחר של מנות, הצעות ופינוקים.

ליד מקום החנייה הגדול באזור החוף ההרצלייאני התוסס, שוכן לו מעל מסעדה יוקרתית אולם אירועים שעליכם לראות כדי לתפוס עד כמה הוא יפה!

כעת, אתם מצויים בעמוד בר / בת מצווה בשרון / בהרצליה אנחנו בטוחים, שלאחר גלישה קצרה באתר הבית שלנו, גם אתם תאתרו בדיוק את אשר ניסיתם למצוא.

חפשו את המקום לאירוע המושלם בשבילכם

אנו בטוחים שאם אתם מחפשים בר / בת מצווה בהרצליה , הגעתם לדף הנכון והמתאים בשבילכם!
אולם האירועים היוקרתי, כולל 2 מתחמים מושקעים –  המתחם התחתון שלו הוא הדינר רום המושקע שלנו, הנותן עוצמה ומראה מכובד לצד חדשנות מפוארת.
מלמעלה, נמצא הרוף בר – המתחם המושלם לנוכחות בחום. אנחנו נפנק את אורחיכם עם סנגריה מדהימה על פירות מתוקים, ותהיו בטוחים שעם הנוף המדהים לים הכחול – כולם ללא יוצא מן הכלל מופתעים!
באולם האירועים, הושקעה אהבה עצומה. כל פינה במתחם נהגתה בהבנה מתקדמת איך לשפר את   חוויית האורחים.
אנחנו יודעים מצוין כי אנשים המעוניינים לחגוג בדופלקס,  נמצאים לרוב בתקופה רצינית בחייהם. עובדה זו מנחה אותנו ומאפשרת לנו לתת להם, ולכם, את האירוע הכי טוב שיש!

כל הלבטים והשאלות בדרך לבת מצווה בשרון

המשפחה הגרעינית שלנו צומחת ומתרחבת ולפתע אנו מסתכלים על השנים ומבינים שהרכבת הזאת לא רק שלא הולכת לעצור, היא גם מהירה.  אותה רכבת מטפורית שאנו מדברים עליה מידי פעם עוצרת בתחנות אשר מתעדות את ציוני הדרך המצחיקים, מתוקים, כואבים ולפעמים משמעותיים בחיינו.
הזיכרון הזה נצרב בכל פעם שאנו מציינים וחוגגים אירוע משמעותי במיוחד שזה נוגע לילדינו-ימי הולדת ראשונים, טקסי חניכה, בת מצווה בשרון, שן ראשונה שנפלה, כיתה א', חופשה משפחתית ראשונה, ועוד ועוד.
אנו משתדלים לזכור כל דבר, לצלם ולתעד באלבומים מקושטים ומידי פעם מצטופפים בפינה החמה בביתנו, מעלעלים באותם זיכרונות אשר מציפים אותנו כל פעם מחדש ומרגשים ממש כמו בפעם הראשונה.
ארגון אירוע בסדר גודל של בת מצווה לדוגמה איננו דבר של מה בכך ויש צורך בחשיבה והתארגנות זמן מה לפני ואו אז אנו נתקלים בשאלות ולבטים רבים.
היכן לערוך את האירוע?, מה ללבוש?, איזה קייטרינג יתאים?, כמות המוזמנים?, מה התאריך המתאים ביותר?, האם העונה מתאימה למקום פתוח או סגור, האם צריך צלם?
כמובן שאירוע בת מצווה שונה לחלוטין במהותו מברית או חתונה למשל-אנו נוהגים לשתף ואף להתייעץ אם ביתנו באותם שאלות ולבטים שכן האירוע מיועד עבורה ואותו יום הוא היום המיוחד שאותו תחגוג עם משפחתה וחבריה, יום שתרצה לנצור לעד.
כדאי ואף מומלץ לעלות הכול בכתב ולשאול את אותן שאלות כל זאת בכדי להיות מוכנים לכל תרחיש ותסריט אשר עלול לקרות אותו יום לאלו מאיתנו שחושבים ש''אלוהים נמצא בפרטים הקטנים''.
העלנו הכול על כבת ורשמנו פחת או יותר את הדברים המשמעותיים והחשובים מכל, כל זאת תוך התחשבות במכלול גורמים כגון:מיקום נוח ונגיש לדוגמה במידה ורוב המוזמנים מגיעים מאזור הדרום או השרון עדיפה בת מצווה בשרון.  סוג וכמות האוכל שמתאים לאירוע מסוג זה-באירוע בת מצווה יהיו נוכחים ילדים רבים ולכן חשוב לבחור בתפריט אשר יתאים לאותו אירוע.


אז בשביל מה אתם מחכים? הזמינו מקום עתה! 

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select