נמצאו 4 תוצאות חיפוש
כמה טיפים בשביל להפיק אירוע מושלם
רבים מאיתנו אשר נוהגים לערוך מידי פעם אירוע עסקי או משפחתי נתקלים לא פעם באותם לבטים ושאלות אשר תמיד עולות
לפרטים
בריתה באזור השרון-משתלם?
בבואנו להפיק אירוע משמעותי בצומת דרכים משמעותית כגון בת שזה אתה נולדה כל הפרמטרים והשיקולים האפשריים נלקחים בחשבון.
לפרטים
גן אירועים ליד הים
אין ספק כי גן אירועים ליד הים יכול להפוך כל אירוע להרבה יותר מיוחד לאירוע שלא שוכחים למשך זמן רב מאוד. מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אשר ממוקם ממש אל מול חופיה הקסומים של הרצליה ומעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו כדי ליהנות מאירוע בלתי נשכח, אירוע שהאורחים ידברו עליו משך תקופה ארוכה ויותיר לכולם טעם טוב בפה, טעם של עוד.
לפרטים
מקום לאירוע יוקרתי
במידה ואתם מחפשים מקום לאירוע יוקרתי בו תוכלו ליהנות מכל העולמות ולהרשים את האורחים שלכם בצורה הטובה ביותר, מתחם האירועים דופלקס הוא המקום אליו אתם צריכים לפנות. במתחם האירועים דופלקס תוכלו למצוא את המקום המתאים ביותר עבור אירועים יוקרתיים, מקום אשר לא ניתן למצוא דומה לו בכל רחבי הארץ, מקום אשר כל המבקרים בו מתרשמים מאוד ויוצאים עם המלצות רבות.
לפרטים


ברית / בריתה מחירים

דופלקס – אולם האירועים הטוב ביותר מזמין אתכם ליהנות כפי שבחיים לא חשבתם!

דופלקס הוא איננו עוד מתחם אירועים שנמצא באתר מדהים ביופיו. דופלקס הוא מוסד אמיתי.

 אחרי תקופה של פעילות בחיי הלילה והמועדונים הממוצעים, החלטנו להפוך  את הבר המפואר למתחם אירועים אמיתי, מוזמנים לדעת בנוסף על אולם אירועים יוקרתי וגם על אולמות אירועים בשרון.

כיום, דופלקס מתפקד ב-7 ימות השבוע כאולם אירועים מדהים המושלם לאירועים קטנים עד גדולים,  וכזה המספק למבקרים  כמות גדולה של מנות, הטבות ופינוקים.

ליד מתחם החנייה הרחב באזור החוף ההרצלייאני המדהים, שוכן לו מעל הבנדיקט מתחם אירועים שעליכם לראות כדי לדעת עד כמה הוא מושקע!

כעת, אתם מצויים בעמוד ברית / בריתה מחירים אנחנו בטוחים, שלאחר הסתובבות קצרה באתר דופלקס, גם אתם תמצאו בדיוק את אשר חפצתם באיתורו.

אנו בטוחים שאם אתם רוצים למצוא ברית / בריתה מחירים , הגעתם לאתר הנכון והמושלם עבורכם!

אולם האירועים היוקרתי, כולל 2 מתחמים מושקעים –  החלק התחתון שלו הוא הדינר רום המושקע שלנו, המשדר עוצמה ווינטאג' לצד חדשנות מיוחדת.

מלמעלה, ישנו הרוף בר – המקום המושלם לחגוג בחום. אנחנו נפנק את אורחיכם עם סנגריה מדהימה על פירות אדומים, ותהיו בטוחים שעם הנוף המדהים לים הצונן – כולם יהיו מופתעים!

במתחם האירועים, הושקעה הבנה עצומה. כל פינה במתחם נהגתה בתפיסה מתקדמת כיצד לשפר את   חוויית השהייה שלכם באולם.

אנו בדופלקס יודעים היטב כי אנשים הרוצים לחגוג אצלנו,  הם לרוב בתקופה משמעותית בחייהם. תפיסה זו מדריכה אותנו ומאפשרת לנו לתת להם, ולכם, את השירות המושלם!

אז מדוע אתם ממתינים? הזמינו מקום עכשיו! 

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select