נמצאו 5 תוצאות חיפוש
אולמות אירועים היום לעומת בעבר
אחד מהדברים הבולטים אשר מחזקים את הזיקה בייננו בחברה פלורליסטית ורבת פנים, ולמרות ההבדלים התרבותיים בתוך כור היתוך שכזה הוא הצורך לשמוח ולציין אירועים מרגשים בחיינו ולהראות לאנשים אשר קרובים אלינו כמה הם חשובים.
לפרטים
אירוע קטן למול הים
היתרון הגדול של דופלקס בכך שהלופט בעצם מחולק לשני חללים וכך ניתן לערוך בקומה אחת אירוע קטן משתתפים ומבלי להתפשר על הנוף עוצר הנשימה.
לפרטים
מדוע לערוך אירוע עסקי בדופלקס?
מתחם האירועים של דופלקס ממוקם ממש בלופט ייחודי המשקיף לחוף ימה של הרצלייה ובצמוד למרינה ולטיילת אשר משתרעת לאורך חופה של הרצליה וכל זאת מהווה מקור משיכה תיירותי.
לפרטים
מדוע לערוך בריתה בדופלקס?
מעטים המקומות כמו הלופט דופלקס הממוקם ממש למול חופה של הרצליה אשר יתנו לכם את המהנה הדרוש לכל ובמקום אחד.
לפרטים
בת מצווה בשרון
ישנם מספר אירועים אשר כל ילדה מחכה להם כל החיים, כאשר האירוע הראשון מבין כולם הוא אירוע בת המצווה שלה.
לפרטים


אירוע / אירועים על או מול הים חוף

דופלקס – מתחם האירועים שאין כמוהו קורא לכם לאירוע של החיים!

דופלקס הוא לא סתם אולם אירועים שנמצא באתר מדהים ביופיו. דופלקס הוא מוסד של ממש.

 בתום זמן מה של הצלחה בחיי הלילה והבילויים הממוצעים, החלטנו להפוך  את המתחם המושקע לאולם אירועים בלעדי, מוזמנים ללמוד בנוסף על אולם אירועים יוקרתי וגם על אולמות אירועים יוקרתיים.

כיום, דופלקס מתפקד ב-7 ימות השבוע כאולם אירועים מדהים המושלם לאירועים מפוארים,  וכזה המעניק למבקרים  כמות גדולה של מאכלים, הטבות ופינוקים.

ליד מקום החנייה הגדול באזור החוף ההרצלייאני שוקק החיים, שוכן לו מעל מסעדה יוקרתית מתחם אירועים שעליכם להביט בו כדי להבין עד כמה הוא יפה!

כעת, אתם מצויים בעמוד אירוע / אירועים על או מול הים חוף אנחנו יודעים, שלאחר גלישה קצרה באתר דופלקס, גם אתם תמצאו בדיוק את אשר ניסיתם למצוא.

יודעים אנחנו שאם אתם מנסים לאתר אירוע / אירועים על או מול הים חוף , הגעתם לעמוד הנכון והטוב עבורכם!

מתחם האירועים המפואר, כולל 2 מתחמים עיקריים –  האזור התחתון שלו הוא הדינר רום המושקע שלנו, המשדר יוקרה ווינטאג' לצד חדשנות של ממש.

מלמעלה, קיים הרוף בר – האזור המושלם לנוכחות בקיץ. אנחנו נשמח את מבקריכם עם סנגריה קרה על פירות מתוקים, ותהיו בטוחים שעם הנוף המיוחד לים הצונן – כולם ללא יוצא מן הכלל מרוצים!

באולם האירועים, הושקעה מחשבה עצומה. כל פינה במתחם נבנתה בהבנה מתקדמת איך להגביר את   חוויית האורחים.

אנו בדופלקס יודעים היטב כי אנשים הרוצים לחגוג באולם האירועים,  הינם לרוב בתקופה לא רגילה בחייהם. חשיבה זו מדריכה אותנו ומאפשרת לנו לתת להם, ולכם, את האירוע הטוב ביותר שתוכלו לקבל!

אז מדוע אתם ממתינים? שריינו מקום עכשיו! 

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select