נמצאו 5 תוצאות חיפוש
אולמות אירועים היום לעומת בעבר
אחד מהדברים הבולטים אשר מחזקים את הזיקה בייננו בחברה פלורליסטית ורבת פנים, ולמרות ההבדלים התרבותיים בתוך כור היתוך שכזה הוא הצורך לשמוח ולציין אירועים מרגשים בחיינו ולהראות לאנשים אשר קרובים אלינו כמה הם חשובים.
לפרטים
אירוע קטן למול הים
היתרון הגדול של דופלקס בכך שהלופט בעצם מחולק לשני חללים וכך ניתן לערוך בקומה אחת אירוע קטן משתתפים ומבלי להתפשר על הנוף עוצר הנשימה.
לפרטים
מדוע לערוך אירוע עסקי בדופלקס?
מתחם האירועים של דופלקס ממוקם ממש בלופט ייחודי המשקיף לחוף ימה של הרצלייה ובצמוד למרינה ולטיילת אשר משתרעת לאורך חופה של הרצליה וכל זאת מהווה מקור משיכה תיירותי.
לפרטים
מדוע לערוך בריתה בדופלקס?
מעטים המקומות כמו הלופט דופלקס הממוקם ממש למול חופה של הרצליה אשר יתנו לכם את המהנה הדרוש לכל ובמקום אחד.
לפרטים
בת מצווה בשרון
ישנם מספר אירועים אשר כל ילדה מחכה להם כל החיים, כאשר האירוע הראשון מבין כולם הוא אירוע בת המצווה שלה.
לפרטים


אירוע / אירועים על או מול הים חברה

דופלקס – מתחם האירועים הטוב ביותר מזמין אתכם לחגוג אצלו!

דופלקס מתגאה להיות יותר מאשר אולם שנמצא באתר היפה ביותר בשרון. דופלקס הוא מוסד שצריך לראות כדי להאמין.

 אחרי לא מעט זמן של שגשוג בחיי הלילה והברים הממוצעים, ננקטה החלטה להפוך  את האולם המושקע למתחם אירועים של ממש, מוזמנים ללמוד גם על אירועים על הים וגם על אולמות אירועים יוקרתיים.

כיום, האולם מתפקד כל יום כאולם אירועים מפואר המתאים ביותר לאירועים מפוארים,  וכזה המעניק לאורחים  מגוון רחב ביותר של מנות, הצעות ופינוקים.

ליד אזור החנייה העצום באזור החוף ההרצלייאני שוקק החיים, שוכן לו מעל הבנדיקט מתחם אירועים שעליכם לראות כדי לדעת עד כמה הוא יפה!

כעת, אתם מצויים בדף אירוע / אירועים על או מול הים חברה אנחנו בטוחים, שלאחר הסתובבות קצרה באתר זה, גם אתם תאתרו בדיוק את מה חיפשתם.

יודעים אנחנו שאם אתם מחפשים אירוע / אירועים על או מול הים חברה , הגעתם לדף הנכון והטוב בשבילכם!

אולם האירועים המדהים, כולל 2 מתחמים ראשיים –  האזור התחתון שלו הוא הדינר רום היוקרתי שלנו, המשלב יוקרה ומראה מכובד לצד חדשנות מיוחדת.

מלמעלה, ישנו הרוף בר – האזור המושלם לחגוג בקיץ. אנחנו נשמח את אורחיכם עם סנגריה מדהימה על פירות מתוקים, ותהיו בטוחים שעם הנוף היפה לים הצונן – כולם ללא יוצא מן הכלל מרוצים!

במתחם האירועים, הושקעה אהבה בלתי נגמרת. כל פינה ב-2 הקומות נעשתה בחשיבה מתקדמת כיצד לשפר את   חוויית השהייה שלכם באולם.

אנחנו יודעים היטב כי אנשים הרוצים לחגוג באולם האירועים,  נמצאים לרוב בתקופה רצינית בחייהם. חשיבה זו נמצאת בראשנו ומאפשרת לנו לתת להם, ולכם, את האירוע הטוב ביותר שתוכלו לקבל!

אז בשביל מה אתם לא פועלים? שריינו מקום בזה הרגע! 

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select