נמצאו 5 תוצאות חיפוש
אולמות אירועים היום לעומת בעבר
אחד מהדברים הבולטים אשר מחזקים את הזיקה בייננו בחברה פלורליסטית ורבת פנים, ולמרות ההבדלים התרבותיים בתוך כור היתוך שכזה הוא הצורך לשמוח ולציין אירועים מרגשים בחיינו ולהראות לאנשים אשר קרובים אלינו כמה הם חשובים.
לפרטים
אירוע קטן למול הים
היתרון הגדול של דופלקס בכך שהלופט בעצם מחולק לשני חללים וכך ניתן לערוך בקומה אחת אירוע קטן משתתפים ומבלי להתפשר על הנוף עוצר הנשימה.
לפרטים
מדוע לערוך אירוע עסקי בדופלקס?
מתחם האירועים של דופלקס ממוקם ממש בלופט ייחודי המשקיף לחוף ימה של הרצלייה ובצמוד למרינה ולטיילת אשר משתרעת לאורך חופה של הרצליה וכל זאת מהווה מקור משיכה תיירותי.
לפרטים
מדוע לערוך בריתה בדופלקס?
מעטים המקומות כמו הלופט דופלקס הממוקם ממש למול חופה של הרצליה אשר יתנו לכם את המהנה הדרוש לכל ובמקום אחד.
לפרטים
בת מצווה בשרון
ישנם מספר אירועים אשר כל ילדה מחכה להם כל החיים, כאשר האירוע הראשון מבין כולם הוא אירוע בת המצווה שלה.
לפרטים


אירוע / אירועים על או מול הים גן / גני

דופלקס – מתחם האירועים המושלם, מבקש מכם ליהנות כפי שבחיים לא חשבתם!

דופלקס הוא לא סתם אולם אירועים שנמצא באתר מדהים ביופיו. דופלקס הוא מוסד של ממש.

 לאחר תקופה של הצלחה בחיי הלילה והמועדונים הממוצעים, צוות הדופלקס החליט להפוך  את הבר המדהים לאולם אירועים בלעדי, מוזמנים לקרוא גם על אולם אירועים יוקרתי וגם על אולמות אירועים בהרצליה.

כיום, המתחם מתפקד כל השבוע כאולם אירועים מדהים המתאים ביותר לאירועים מושקעים,  וכזה הנותן למבקרים  מגוון רחב ביותר של מאכלים, הצעות ופינוקים.

ליד אזור החנייה הגדול באזור החוף ההרצלייאני המדהים, שוכן לו מעל מסעדה יוקרתית מקום אירועים שעליכם לראות כדי להבין עד כמה הוא מושקע!

כעת, אתם נמצאים בעמוד אירוע / אירועים על או מול הים גן / גני אנחנו סבורים, שלאחר שהייה קצרה באתר הבית שלנו, גם אתם תאתרו בדיוק את מה ניסיתם למצוא.

אין לנו ספק שאם אתם מחפשים אירוע / אירועים על או מול הים גן / גני , הגעתם לדף הנכון והמושלם בשבילכם!

מתחם האירועים המפואר, כולל 2 מתחמים עיקריים –  האזור התחתון שלו הוא הדינר רום המושקע שלנו, המשלב עוצמה ווינטאג' לצד חדשנות של ממש.

מלמעלה, ישנו הרוף בר – המקום המושלם לחגוג בחום. אנחנו נצ'פר את מבקריכם עם סנגריה קרה על פירות תכלכלים, ותהיו בטוחים שעם הנוף המיוחד לים הצונן – כולם ללא יוצא מן הכלל מאושרים!

במתחם האירועים, הושקעה הבנה בלתי נגמרת. כל פינה באולם נעשתה בתפיסה מתקדמת באיזו דרך ניתן להגביר את   חוויית לקוחותינו.

אנו בדופלקס יודעים מצוין כי אנשים שחושקים לחגוג בדופלקס,  הם לרוב בתקופה לא רגילה בחייהם. תפיסה זו מנחה אותנו ומאפשרת לנו לתת להם, ולכם, את האירוע הכי טוב שיש!

אז מדוע אתם לא פועלים? שריינו מקום עתה! 

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select