נמצאו 5 תוצאות חיפוש
אולמות אירועים היום לעומת בעבר
אחד מהדברים הבולטים אשר מחזקים את הזיקה בייננו בחברה פלורליסטית ורבת פנים, ולמרות ההבדלים התרבותיים בתוך כור היתוך שכזה הוא הצורך לשמוח ולציין אירועים מרגשים בחיינו ולהראות לאנשים אשר קרובים אלינו כמה הם חשובים.
לפרטים
אירוע קטן למול הים
היתרון הגדול של דופלקס בכך שהלופט בעצם מחולק לשני חללים וכך ניתן לערוך בקומה אחת אירוע קטן משתתפים ומבלי להתפשר על הנוף עוצר הנשימה.
לפרטים
מדוע לערוך אירוע עסקי בדופלקס?
מתחם האירועים של דופלקס ממוקם ממש בלופט ייחודי המשקיף לחוף ימה של הרצלייה ובצמוד למרינה ולטיילת אשר משתרעת לאורך חופה של הרצליה וכל זאת מהווה מקור משיכה תיירותי.
לפרטים
מדוע לערוך בריתה בדופלקס?
מעטים המקומות כמו הלופט דופלקס הממוקם ממש למול חופה של הרצליה אשר יתנו לכם את המהנה הדרוש לכל ובמקום אחד.
לפרטים
בת מצווה בשרון
ישנם מספר אירועים אשר כל ילדה מחכה להם כל החיים, כאשר האירוע הראשון מבין כולם הוא אירוע בת המצווה שלה.
לפרטים


אירוע / אירועים על או מול הים בית

דופלקס – מתחם האירועים הטוב ביותר מבקש מכם ליהנות כפי שבחיים לא חשבתם!

דופלקס מתגאה להיות יותר מאשר אולם שנמצא במקום המופלא בהרצליה. דופלקס הוא מוסד שצריך לראות כדי להאמין.

 אחרי זמן מה של הצלחה בחיי הלילה והבילויים הסטנדרטיים, צוות הדופלקס החליט להפוך  את האולם המפואר למתחם אירועים של ממש, מוזמנים ללמוד גם על אולם אירועים יוקרתי וגם על אולמות אירועים בשרון.

כיום, המתחם משמש כל השבוע כאולם אירועים מדהים המושלם לאירועים קטנים עד גדולים,  וכזה הנותן למבקרים  מבחר של מאכלים, הטבות ופינוקים.

ליד מקום החנייה הרחב באזור החוף ההרצלייאני שוקק החיים, שוכן לו מעל מסעדת הפאר "בנדיקט" מקום אירועים שעליכם להיות נוכחים כדי להבין עד כמה הוא איכותי!

כעת, אתם נמצאים באזור אירוע / אירועים על או מול הים בית אנחנו יודעים, שלאחר שהייה קצרה באתר הבית שלנו, גם אתם תגלו בדיוק את מה ניסיתם למצוא.

אנו בטוחים שאם אתם מנסים לאתר אירוע / אירועים על או מול הים בית , הגעתם לעמוד הנכון והטוב עבורכם!

אולם האירועים המדהים, כולל 2 מתחמים מושקעים –  המתחם התחתון שלו הוא הדינר רום המושקע שלנו, המשדר עוצמה ווינטאג' לצד חדשנות מיוחדת.

מלמעלה, קיים הרוף בר – המתחם המושלם להיות בו בחום. אנחנו נשמח את אורחיכם עם סנגריה מדהימה על פירות אדומים, ותהיו בטוחים שעם הנוף המדהים לים הכחול – כולם יהיו מאושרים!

באולם האירועים, הושקעה מחשבה בלתי נגמרת. כל פינה באולם נעשתה בחשיבה מתקדמת איך לשפר את   חוויית השהייה שלכם באולם.

אנו בדופלקס יודעים ובטוחים כי אנשים הרוצים לחגוג באולם האירועים,  הם לרוב בתקופה לא רגילה בחייהם. חשיבה זו מדריכה אותנו ומאפשרת לנו לספק להם, ולכם, את הבילוי המושלם!

אז למה אתם מחכים? שריינו מקום עכשיו! 

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select