נמצאו 5 תוצאות חיפוש
אולמות אירועים היום לעומת בעבר
אחד מהדברים הבולטים אשר מחזקים את הזיקה בייננו בחברה פלורליסטית ורבת פנים, ולמרות ההבדלים התרבותיים בתוך כור היתוך שכזה הוא הצורך לשמוח ולציין אירועים מרגשים בחיינו ולהראות לאנשים אשר קרובים אלינו כמה הם חשובים.
לפרטים
אירוע קטן למול הים
היתרון הגדול של דופלקס בכך שהלופט בעצם מחולק לשני חללים וכך ניתן לערוך בקומה אחת אירוע קטן משתתפים ומבלי להתפשר על הנוף עוצר הנשימה.
לפרטים
מדוע לערוך אירוע עסקי בדופלקס?
מתחם האירועים של דופלקס ממוקם ממש בלופט ייחודי המשקיף לחוף ימה של הרצלייה ובצמוד למרינה ולטיילת אשר משתרעת לאורך חופה של הרצליה וכל זאת מהווה מקור משיכה תיירותי.
לפרטים
מדוע לערוך בריתה בדופלקס?
מעטים המקומות כמו הלופט דופלקס הממוקם ממש למול חופה של הרצליה אשר יתנו לכם את המהנה הדרוש לכל ובמקום אחד.
לפרטים
בת מצווה בשרון
ישנם מספר אירועים אשר כל ילדה מחכה להם כל החיים, כאשר האירוע הראשון מבין כולם הוא אירוע בת המצווה שלה.
לפרטים


אירוע / אירועים על או מול הים

דופלקס – מתחם האירועים הטוב ביותר מבקש מכם לחגוג אצלו!

דופלקס הוא איננו עוד מתחם אירועים שנמצא באיזור המופלא בהרצליה. דופלקס הוא מוסד שצריך לראות כדי להאמין.

 לאחר תקופה של הצלחה בחיי הלילה והבילויים הסטנדרטיים, צוות הדופלקס החליט להפוך  את המתחם המפואר למתחם אירועים אמיתי, מוזמנים לדעת בנוסף על אולם אירועים יוקרתי וגם על אולמות אירועים יוקרתיים.

כיום, המתחם משמש ב-7 ימות השבוע כאולם אירועים מפואר המתאים ביותר לאירועים מפוארים,  וכזה הנותן לאורחים  כמות גדולה של מאכלים, הטבות ופינוקים.

ליד אזור החנייה הגדול באזור החוף ההרצלייאני המדהים, שוכן לו מעל מסעדת הפאר "בנדיקט" מקום אירועים שעליכם להיות נוכחים כדי לתפוס עד כמה הוא איכותי!

כעת, אתם מצויים בדף אירוע / אירועים על או מול הים אנחנו בטוחים, שלאחר גלישה קצרה באתר הבית שלנו, גם אתם תאתרו בדיוק את אשר חפצתם באיתורו.

יודעים אנחנו שאם אתם מנסים לאתר אירוע / אירועים על או מול הים , הגעתם לאתר הנכון והטוב עבורכם!

אולם האירועים המדהים, כולל 2 מתחמים מושקעים –  החלק התחתון שלו הוא הדינר רום המפואר שלנו, המשדר עוצמה ווינטאג' לצד חדשנות של ממש.

מלמעלה, קיים הרוף בר – המקום המושלם לחגוג בקיץ. אנחנו נפנק את מבקריכם עם סנגריה מדהימה על פירות תכלכלים, ותידעו שעם הנוף היפה לים התיכון – כולם יהיו מרוצים!

באולם האירועים, הושקעה אהבה בלתי נדלית. כל פינה באולם נבנתה בחשיבה מתקדמת באיזו דרך ניתן להגביר את   חוויית לקוחותינו.

אנו בדופלקס יודעים היטב כי אנשים שחושקים לחגוג באולם האירועים,  הינם לרוב בתקופה משמעותית בחייהם. חשיבה זו נמצאת בראשנו ומאפשרת לנו לספק להם, ולכם, את השירות המושלם!

אז למה אתם לא פועלים? הזמינו מקום עתה! 

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select