נמצאו 2 תוצאות חיפוש
בריתה בשרון
אין ספק כי אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייו של האדם הינו הרגע בו הוא הופך להיות הורה
לפרטים
תערוכות בשרון
אין ספק כי אזור השרון הוא אזור בו נערכות תערוכות רבות מאוד וכל אחד אשר עומד לארגן תערוכה כל שהיא חושב על המקום הטוב ביותר בו הוא יוכל להקים את התערוכה הזו.
לפרטים


אירועי בוטיק אולם לאירועי בוטיק

דופלקס – אולם האירועים היוקרתי באזור השרון מזמין אתכם ליהנות כפי שבחיים לא חשבתם!

דופלקס מתגאה להיות יותר מאשר אולם העומד באיזור המופלא בהרצליה. דופלקס הוא מוסד שצריך לראות כדי להאמין.

 בתום זמן מה של הצלחה בחיי הלילה והברים הרגילים, צוות הדופלקס החליט להפוך  את המתחם המושקע לאולם אירועים של ממש, מוזמנים ללמוד בנוסף על אירועים על הים וגם על אולמות אירועים בשרון.

כיום, דופלקס מתפקד כל יום כאולם אירועים מושקע המתאים ביותר לאירועים מושקעים,  וכזה המעניק למבקרים  כמות גדולה של מאכלים, הטבות ופינוקים.

ליד אזור החנייה העצום באזור החוף ההרצלייאני שוקק החיים, שוכן לו מעל מסעדת הפאר "בנדיקט" מתחם אירועים שעליכם לראות כדי להבין עד כמה הוא איכותי!

כעת, אתם מצויים בדף אירועי בוטיק אולם לאירועי בוטיק אנחנו סבורים, שלאחר גלישה קצרה באתר הבית שלנו, גם אתם תגלו בדיוק את מה חפצתם באיתורו.

יודעים אנחנו שאם אתם רוצים למצוא אירועי בוטיק אולם לאירועי בוטיק , הגעתם לדף הנכון והמושלם עבורכם!

מתחם האירועים היוקרתי, כולל 2 מתחמים עיקריים –  החלק התחתון שלו הוא הדינר רום המפואר שלנו, המשדר יוקרה ומראה מכובד לצד חדשנות מפוארת.

מלמעלה, נמצא הרוף בר – המקום המושלם לחגוג בקיץ. אנחנו נשמח את מבקריכם עם סנגריה קרה על פירות אדומים, ותידעו שעם הנוף המיוחד לים הצונן – כולם יהיו מאושרים!

באולם האירועים, הושקעה מחשבה עצומה. כל פינה ב-2 הקומות נעשתה בתפיסה מתקדמת איך להגביר את   חוויית האורחים.

אנו בדופלקס יודעים היטב כי אנשים הרוצים לחגוג באולם האירועים,  הינם לרוב בתקופה משמעותית בחייהם. תפיסה זו נמצאת בראשנו ומאפשרת לנו להעניק להם, ולכם, את השירות המושלם!

אז בשביל מה אתם מחכים? הזמינו מקום בזה הרגע! 

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select