נמצאו 1 תוצאות חיפוש
איך בוחרים מיקום טוב להתחתן?
אז איך בוחרים מיקום טוב להתחתן בו? מה חשוב שיהיה באותו יום ומה בעצם אנו רוצים?
לפרטים


אולם / אולמי חתונות ליד הים

דופלקס – מתחם האירועים היוקרתי באזור השרון מזמין אתכם לחגוג אצלו!

דופלקס הוא לא סתם אולם אירועים המצוי במקום מדהים ביופיו. דופלקס הוא מוסד אמיתי.

 אחרי זמן מה של פעילות בחיי הלילה והברים הממוצעים, החלטנו להפוך  את המתחם המדהים לאולם אירועים של ממש, מוזמנים לקרוא גם על אירועים על הים וגם על אולמות אירועים בשרון.

כיום, המתחם מתפקד כל השבוע כאולם אירועים מפואר המתאים ביותר לאירועים קטנים עד גדולים,  וכזה המספק לאורחים  כמות גדולה של מאכלים, הטבות ופינוקים.

ליד מתחם החנייה הגדול באזור החוף ההרצלייאני התוסס, שוכן לו מעל מסעדה יוקרתית מתחם אירועים שעליכם להביט בו כדי לדעת עד כמה הוא מושקע!

כעת, אתם נמצאים באזור אולם / אולמי עם רמקול מוגבר וחתונות ליד הים אנחנו יודעים, שלאחר גלישה קצרה באתר זה, גם אתם תאתרו בדיוק את אשר ניסיתם למצוא.

אין לנו ספק שאם אתם רוצים למצוא אולם / אולמי חתונות ליד הים , הגעתם למקום הנכון והטוב עבורכם!

מתחם האירועים המדהים, כולל 2 מתחמים מושקעים –  המתחם התחתון שלו הוא הדינר רום היוקרתי שלנו, הנותן יוקרה ווינטאג' לצד חדשנות מיוחדת.

מלמעלה, נמצא הרוף בר – האזור המושלם לחגוג בקיץ. אנחנו נפנק את אורחיכם עם סנגריה מדהימה על פירות מתוקים, ותהיו בטוחים שעם הנוף המדהים לים הצונן – כולם יהיו מאושרים!

במתחם האירועים, הושקעה הבנה בלתי נגמרת. כל פינה במתחם נעשתה בהבנה מתקדמת באיזו דרך ניתן להגביר את   חוויית לקוחותינו.

אנחנו יודעים היטב כי אנשים שחושקים לחגוג אצלנו,  נמצאים לרוב בתקופה לא רגילה בחייהם. חשיבה זו מנחה אותנו ומאפשרת לנו להעניק להם, ולכם, את הבילוי הכי טוב שיש!

אז בשביל מה אתם ממתינים? הזמינו מקום עתה! 

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select