נמצאו 7 תוצאות חיפוש
הרצליה כעיר של התחדשות
הרצליה היא ללא ספק אחת הערים הנחשקות במדינתנו הקטנטונת-עיר הנושקת לים התיכון ובעלת רצועת חוף, טיילת ומלונות מהטובים בארץ.
לפרטים
אולמות אירועים היום לעומת בעבר
אחד מהדברים הבולטים אשר מחזקים את הזיקה בייננו בחברה פלורליסטית ורבת פנים, ולמרות ההבדלים התרבותיים בתוך כור היתוך שכזה הוא הצורך לשמוח ולציין אירועים מרגשים בחיינו ולהראות לאנשים אשר קרובים אלינו כמה הם חשובים.
לפרטים
הרצליה-עיר של התחדשות
''רומא לא נבנתה ביום אחד''-נאמר בציטוט המפורסם כך שבכל הנוגע לעיר הרצליה נכון לומר שההתפתחות והשינוי הרב אומנם לקח זמן רב אך לתוצאות המדהימות להן אנו עדים מביאים אותנו למסקנה אחת-היה שווה לחכות!!
לפרטים
טיפים לבחירת קייטרינג טוב לאירוע
לערוך או להפיק אירוע יוקרתי זה לא עניין של מה בכך ויש להתכונן לכל תרחיש אפשרי במעוד מועד.
לפרטים
כנסים בשרון
בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד כנסים בשרון הפכו להיות חלק מוכר מאוד ופופולארי במיוחד וכיצד חברות רבות בוחרות לקיים כנסים שונים בשרון על מנת להעניק ללקוחות שלהם או לעובדים אפשרות להכיר את החברה בצורה הרבה יותר טובה וליהנות מכנס מיוחד אשר יאיר את החברה באור חיובי והרבה יותר טוב.
לפרטים
כנסים מול הים
אין ספק כי כנסים לחברות הפכו בשנים האחרונות להרבה יותר פופולאריים וכיום ניתן לראות ברחבי הארץ
לפרטים
כנסים במרכז
אין ספק כי אזור מרכז הארץ הינו אזור פורח במיוחד בתחום העסקים וממוקמות בו חברות גדולות רבות מאוד
לפרטים


אולם / אולמות כנסים קטן / קטנים

דופלקס – מתחם האירועים שאין כמוהו קורא לכם לאירוע של החיים!

דופלקס הוא איננו עוד מתחם אירועים העומד במקום מדהים ביופיו. דופלקס הוא מוסד של ממש.

 אחרי לא מעט זמן של שגשוג בחיי הלילה והבילויים הממוצעים, צוות הדופלקס החליט להפוך  את האולם המפואר למתחם אירועים של ממש, מוזמנים ללמוד גם על אולם אירועים בהרצליה וגם על אולמות אירועים בהרצליה.

כיום, האולם משמש כל יום כאולם אירועים מדהים המושלם לאירועים מושקעים,  וכזה המעניק למבקרים  כמות גדולה של מאכלים, הטבות ופינוקים.

ליד מקום החנייה הגדול באזור החוף ההרצלייאני המדהים, שוכן לו מעל מסעדת הפאר "בנדיקט" אולם אירועים שעליכם להיות נוכחים כדי לדעת עד כמה הוא יפה!

כעת, אתם נמצאים באזור אולם / אולמות כנסים קטן / קטנים אנחנו בטוחים, שלאחר גלישה קצרה באתר הבית שלנו, גם אתם תאתרו בדיוק את מה חפצתם באיתורו.

אין לנו ספק שאם אתם רוצים למצוא אולם / אולמות כנסים קטן / קטנים , הגעתם למקום הנכון והמושלם בשבילכם!

אולם האירועים היוקרתי, כולל 2 מתחמים מושקעים –  המתחם התחתון שלו הוא הדינר רום היוקרתי שלנו, המשדר עוצמה ווינטאג' לצד חדשנות מפוארת.

מלמעלה, ישנו הרוף בר – המתחם המושלם להיות בו בחום. אנחנו נשמח את אורחיכם עם סנגריה קפואה על פירות מתוקים, ותידעו שעם הנוף המדהים לים הצונן – כולם ללא יוצא מן הכלל מאושרים!

במתחם האירועים, הושקעה אהבה בלתי נגמרת. כל פינה במתחם נעשתה בהבנה מתקדמת באיזו דרך ניתן לשפר את   חוויית האורחים.

אנחנו יודעים מצוין כי אנשים המעוניינים לחגוג באולם האירועים,  הינם לרוב בתקופה רצינית בחייהם. עובדה זו מדריכה אותנו ומאפשרת לנו לספק להם, ולכם, את האולם הכי טוב שיש!

אז למה אתם לא פועלים? שריינו מקום עתה! 

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select