נמצאו 7 תוצאות חיפוש
הרצליה כעיר של התחדשות
הרצליה היא ללא ספק אחת הערים הנחשקות במדינתנו הקטנטונת-עיר הנושקת לים התיכון ובעלת רצועת חוף, טיילת ומלונות מהטובים בארץ.
לפרטים
אולמות אירועים היום לעומת בעבר
אחד מהדברים הבולטים אשר מחזקים את הזיקה בייננו בחברה פלורליסטית ורבת פנים, ולמרות ההבדלים התרבותיים בתוך כור היתוך שכזה הוא הצורך לשמוח ולציין אירועים מרגשים בחיינו ולהראות לאנשים אשר קרובים אלינו כמה הם חשובים.
לפרטים
הרצליה-עיר של התחדשות
''רומא לא נבנתה ביום אחד''-נאמר בציטוט המפורסם כך שבכל הנוגע לעיר הרצליה נכון לומר שההתפתחות והשינוי הרב אומנם לקח זמן רב אך לתוצאות המדהימות להן אנו עדים מביאים אותנו למסקנה אחת-היה שווה לחכות!!
לפרטים
טיפים לבחירת קייטרינג טוב לאירוע
לערוך או להפיק אירוע יוקרתי זה לא עניין של מה בכך ויש להתכונן לכל תרחיש אפשרי במעוד מועד.
לפרטים
כנסים בשרון
בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד כנסים בשרון הפכו להיות חלק מוכר מאוד ופופולארי במיוחד וכיצד חברות רבות בוחרות לקיים כנסים שונים בשרון על מנת להעניק ללקוחות שלהם או לעובדים אפשרות להכיר את החברה בצורה הרבה יותר טובה וליהנות מכנס מיוחד אשר יאיר את החברה באור חיובי והרבה יותר טוב.
לפרטים
כנסים מול הים
אין ספק כי כנסים לחברות הפכו בשנים האחרונות להרבה יותר פופולאריים וכיום ניתן לראות ברחבי הארץ
לפרטים
כנסים במרכז
אין ספק כי אזור מרכז הארץ הינו אזור פורח במיוחד בתחום העסקים וממוקמות בו חברות גדולות רבות מאוד
לפרטים


אולם / אולמות כנסים להשכרה

דופלקס – מתחם האירועים היוקרתי באזור השרון קורא לכם לאירוע של החיים!

דופלקס הוא איננו עוד מתחם אירועים שנמצא במקום המופלא בהרצליה. דופלקס הוא מוסד של ממש.

 לאחר תקופה של שגשוג בחיי הלילה והבילויים הממוצעים, צוות הדופלקס החליט להפוך  את הבר המושקע לאולם אירועים של ממש, מוזמנים לדעת בנוסף על אולם אירועים יוקרתי וגם על אולמות אירועים יוקרתיים.

כיום, האולם מתפקד ב-7 ימות השבוע כאולם אירועים מדהים המושלם לאירועים קטנים עד גדולים,  וכזה המעניק למבקרים  כמות גדולה של מנות, הצעות ופינוקים.

ליד מתחם החנייה העצום באזור החוף ההרצלייאני המדהים, שוכן לו מעל מסעדה יוקרתית מתחם אירועים שעליכם לראות כדי לדעת עד כמה הוא איכותי!

כעת, אתם נמצאים בדף אולם / אולמות כנסים להשכרה אנחנו סבורים, שלאחר הסתובבות קצרה באתר דופלקס, גם אתם תאתרו בדיוק את מה ניסיתם למצוא.

אין לנו ספק שאם אתם רוצים למצוא אולם / אולמות כנסים להשכרה , הגעתם לעמוד הנכון והמושלם עבורכם!

מתחם האירועים היוקרתי, כולל 2 מתחמים מושקעים –  האזור התחתון שלו הוא הדינר רום המושקע שלנו, המספק יוקרה ומראה מכובד לצד חדשנות מפוארת.

מלמעלה, נמצא הרוף בר – המקום המושלם להיות בו בקיץ. אנחנו נצ'פר את אורחיכם עם סנגריה מדהימה על פירות אדומים, ותהיו בטוחים שעם הנוף המיוחד לים הכחול – כולם יהיו מאושרים!

באולם האירועים, הושקעה הבנה בלתי נגמרת. כל פינה במתחם נעשתה בחשיבה מתקדמת כיצד להגביר את   חוויית האורחים.

אנו בדופלקס יודעים היטב כי אנשים שחושקים לחגוג בדופלקס,  הינם לרוב בתקופה רצינית בחייהם. תפיסה זו מנחה אותנו ומאפשרת לנו לספק להם, ולכם, את האולם המושלם!

אז מדוע אתם ממתינים? הזמינו מקום עתה! 

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select