נמצאו 7 תוצאות חיפוש
הרצליה כעיר של התחדשות
הרצליה היא ללא ספק אחת הערים הנחשקות במדינתנו הקטנטונת-עיר הנושקת לים התיכון ובעלת רצועת חוף, טיילת ומלונות מהטובים בארץ.
לפרטים
אולמות אירועים היום לעומת בעבר
אחד מהדברים הבולטים אשר מחזקים את הזיקה בייננו בחברה פלורליסטית ורבת פנים, ולמרות ההבדלים התרבותיים בתוך כור היתוך שכזה הוא הצורך לשמוח ולציין אירועים מרגשים בחיינו ולהראות לאנשים אשר קרובים אלינו כמה הם חשובים.
לפרטים
הרצליה-עיר של התחדשות
''רומא לא נבנתה ביום אחד''-נאמר בציטוט המפורסם כך שבכל הנוגע לעיר הרצליה נכון לומר שההתפתחות והשינוי הרב אומנם לקח זמן רב אך לתוצאות המדהימות להן אנו עדים מביאים אותנו למסקנה אחת-היה שווה לחכות!!
לפרטים
טיפים לבחירת קייטרינג טוב לאירוע
לערוך או להפיק אירוע יוקרתי זה לא עניין של מה בכך ויש להתכונן לכל תרחיש אפשרי במעוד מועד.
לפרטים
כנסים בשרון
בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד כנסים בשרון הפכו להיות חלק מוכר מאוד ופופולארי במיוחד וכיצד חברות רבות בוחרות לקיים כנסים שונים בשרון על מנת להעניק ללקוחות שלהם או לעובדים אפשרות להכיר את החברה בצורה הרבה יותר טובה וליהנות מכנס מיוחד אשר יאיר את החברה באור חיובי והרבה יותר טוב.
לפרטים
כנסים מול הים
אין ספק כי כנסים לחברות הפכו בשנים האחרונות להרבה יותר פופולאריים וכיום ניתן לראות ברחבי הארץ
לפרטים
כנסים במרכז
אין ספק כי אזור מרכז הארץ הינו אזור פורח במיוחד בתחום העסקים וממוקמות בו חברות גדולות רבות מאוד
לפרטים


אולם / אולמות כנסים

דופלקס – אולם האירועים הטוב ביותר מבקש מכם לאירוע של החיים!

דופלקס מתגאה להיות יותר מאשר אולם שנמצא באתר מדהים ביופיו. דופלקס הוא מוסד של ממש.

 לאחר תקופה של שגשוג בחיי הלילה והברים הסטנדרטיים, צוות הדופלקס החליט להפוך  את המתחם המפואר למתחם אירועים בלעדי, מוזמנים לדעת בנוסף על אולם אירועים יוקרתי וגם על אולמות אירועים יוקרתיים.

כיום, המתחם משמש כל השבוע כאולם אירועים מדהים המושלם לאירועים מפוארים,  וכזה המעניק למבקרים  מבחר של מאכלים, הטבות ופינוקים.

ליד מתחם החנייה הרחב באזור החוף ההרצלייאני המדהים, שוכן לו מעל מסעדת הפאר "בנדיקט" מתחם אירועים שעליכם להיות נוכחים כדי לתפוס עד כמה הוא איכותי!

כעת, אתם נמצאים באזור אולם / אולמות כנסים אנחנו יודעים, שלאחר שהייה קצרה באתר זה, גם אתם תמצאו בדיוק את אשר חפצתם באיתורו.

אין לנו ספק שאם אתם רוצים למצוא אולם / אולמות כנסים , הגעתם לדף הנכון והטוב בשבילכם!

מתחם האירועים המדהים, כולל 2 מתחמים ראשיים –  המתחם התחתון שלו הוא הדינר רום המפואר שלנו, המשלב יוקרה ווינטאג' לצד חדשנות מיוחדת.

מלמעלה, נמצא הרוף בר – האזור המושלם להיות בו בקיץ. אנחנו נשמח את אורחיכם עם סנגריה קפואה על פירות מתוקים, ותידעו שעם הנוף המיוחד לים הכחול – כולם ללא יוצא מן הכלל מאושרים!

באולם האירועים, הושקעה אהבה בלתי נדלית. כל פינה במתחם נהגתה בהבנה מתקדמת כיצד להרחיב את   חוויית לקוחותינו.

אנחנו יודעים היטב כי אנשים שחושקים לחגוג באולם האירועים,  הינם לרוב בתקופה לא רגילה בחייהם. תפיסה זו מנחה אותנו ומאפשרת לנו להעניק להם, ולכם, את האולם הטוב ביותר שתוכלו לקבל!

אז מדוע אתם לא פועלים? הזמינו מקום עתה! 

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select