השכרת מצננים לאולם אירועים

השכרת מצננים לאולם אירועים

כאשר מתכננים אירועים, ישנם כמה וכמה דברים שחשוב מאוד לדאוג להם מראש. בתודעה של אנשים רבים, מספיק לשריין תאריך באולם אירועים כלשהו, וכל שאר הפרטים יתארגנו לכשעצמם. אך בפועל, לא כך הדבר, ועל מנת שכל האירוע יעבור על מי מנוחות, נדרשות פעולות נוספות שמאפשרות לכם לדאוג לכך שהאירוע יהיה ברמה הגבוהה ביותר, ותגרום הנאה אינסופית לכל האורחים שלכם. על מנת שהערב יהיה מוצלח, צריכים להתקיים אינספור תנאים. כאשר האירועים מתקיים בחודשי הקיץ, אחד מהתנאים האלה הינו שהטמפרטורה במקום תהיה נעימה. ולא כל אולם אירועים מספק שירות נוסף זה באופן אוטומטי או ללא תשלום נוסף. לכן, במידה ואתם מעוניינים לבצע השכרת מצננים, כדאי לדאוג לעניין זה מראש.

מדוע דרוש מצנן וכיצד הוא פועל?

בתמונה הקסומות מחתונות המתקיימות באוויר הפתוח, ובעיקר ברגעים המרגשים של החופה, לא רבים שמים לב לעובדה שהנעימות הזאת מתאפשרת באמצעות מכונות המפזרות את האוויר החם ויוצרות אווירה קרירה ונעימה יותר. ללא קירור, התמונה הייתה נראית הרבה יותר עגום: אורחים מזיעים, כלה עם עגלי זעה או חלילה – איפור מעט נוזל. מצנן המותאם לאירועים פועל על בסיס מים. קיימים מצננים בגדלים שונים, כאשר ככל שהמצנן גדול יותר, הוא שקט יותר ומאפשר שעות עבודה רבות יותר. לכן יש להזמין את המצנן על פי הצורך שלכם, על מנת גם לא לשלם יותר מדי אך גם שלא למצוא את עצמכם מתים מחום. חשוב מאוד לדאוג לנושא זה מבעוד מועד, משום שהשלב באירוע שבו הכי דרושים מצננים זה בתחילת האירוע.

מה חשוב לדעת על השלב הראשון של האירוע שלכם ומה הקשר למצננים?

השלב הראשון של האירוע הינו קבלת פנים. היא מתקיימת בחודשי הקיץ בערך בשעות שבהן השמש מתחילה לשקוע, ופעמים רבות החום הוא לא פחות חמור מאשר באור יום. אנשים המגיעים למקום מעוניינים לנוח, להתרגע ולהתכונן לרגל האירוע המרגש. אך כאשר האוויר לח וחם – הדבר לא כל כך מתאפשר. לכן השכרה של מצננים ליצירת אווירה נעימה וטמפרטורה סבירה המתאימה לשיחות נעימות, נשנושים אופייניים לשלב זה באירוע ולשתות משקאות קלים או חריפים כאחד.

כיצד משכירים מצננים?

אולם האירועים דולפקס שמחים לספק לכם את המתחם המתקדם ביותר לביצוע אירועים פרטיים ועסקיים כאחד. בין השאר, ניתן לבקש סיוע בהזמנת מוצרים נלווים כגון השכרת מצנן. מפיקי האירועים המיומנים ישמחו לספק מידע ספציפי עבור הערב שלכם וכן לבצע את כל העבודות הארגוניות.

במידה ואתם מעוניינים לדעת יותר על התהליך עצמו, המצננים מסופקים על ידי חברות המתמחות בתחום הקירור. חשוב מאוד לבצע את ההזמנה מבעוד מועד, על מנת לא למצוא את עצמכם מקבלים תשובות שליליות מכל חברה שאליה תפנו. חשוב להשכיר את הגדלים המותאמים לשטח האירוע ולאורך קבלת הפנים והחופה כפי שמתוכנן על ידיכם ומפיק האירוע.  

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select