להיכנס לגזרה של כושר גופני לפני חתונה

מזל טוב! החלטתם לקחת את הקשר הזוגי שלכם צעד אחד קדימה ולהיכנס תחת החופה. אתה וודאי מתרגשים מאוד וטובעים בתוך כל ההכנות הנדרשות לכך שטקס ה"פעם בחיים" יעבור בצורה הטובה והמקצועית ביותר. אך אחד הדברים החשובים ביותר לזוגות ובעיקר לכלה הוא כמובן להיראות הכי טוב שרק אפשר בטקס החתונה ולשם כך נדרש אימון כושר.

מצאתם כבר אולם חתונות? אם לא הקלק כאן.

ובכן אימון כושר גופני הינו משהו שתמיד יהיה מבורך לגוף ולנפש כאחד אך הדבר היותר מצער הוא שהרבה אנשים נזכרים בו רק לפני אירועים מיוחדים בחייהם כדוגמת חתונה.

על אימוני כושר ואיך להיכנס לגזרה בצורה האפקטיבית ביותר במאמר הבא:

כאמור מדובר בפעילות ספורטיבית גופנית שנועדה לשפר את סיבולת הלב והריאה, לחזק קבוצות שרירים, לרדת במשקל, הרגשה נפשית מצוינת. כאמור בשורה מעודדת לכל הנכנסים לכושר בעקבות הסיבה האחרונה: ככל שתתמידו בתהליך הכושר, תרגישו איך הוא גורם לכם לשיפור משמעותי בפן הנפשי וזאת בשל האנרגיות החדשות שזורמות אצל מתאמנים ובמיוחד אצל המתאמנים החדשים שביננו.

הכל נשמע כל כך יפה ובריא, אז אם כך היכן הבעיה?

הבעיה העיקרית טמונה בכך שרבים מאתנו אינם מוצאים את הזמן, הצורך או הרצון באימוני הכושר על בסיס קבוע ונזכרים בנושא רק כשהדבר נהיה ממש קריטי עבורם.

מתי המצב קריטי אתם שואלים? שתי סיבות עיקריות:

  1.       לקראת החתונה או אירועים גדולים ומשמעותיים.
  2.       חלילה בשל בעיות בריאות שמתגלות במוקדם או במאוחר.

רבים מהזוגות מחליטים על "קמפיין" עלייה למסלול הגזרה החטובה כמספר חודשים לפני תאריך החתונה\ אירוע גדול וחשוב אחר שלהם וזאת בשל הרצון להוריד במשקל ולחטב את המראה החיצוני לקראת האירוע הגדול והמרכזי שהם עתידים לעבור.

משפט על מוטיבציה

יתרון עצום של מוטיבציה שיכול לדרבן את בני הזוג להתחיל ולהתאמן טמון בכך שברוב המקרים ההחלטה להיכנס לגזרה חטובה לפני החתונה מגיע מצד שני בני הזוג ביחד ולכן בדרך כלל האימונים נעשים ביחד מלבד אולי מספר אימונים בודדים שנעשים בנפרד.

ללכת על חדר כושר או אימון פרטי?

כאמור הסוגיה השנייה הגדולה החשובה היא האם להירשם לחדר הכושר שברוב המקרים נדרש התחייבות של שנה אחת לפחות (או במקרים נדירים ניתן גם למצוא חצי שנה) כאשר רבים המקרים שבני הזוג מעוניינים רק באימון זמני של מספר חודשים ורק לפני החתונה, ואינם רוצים להתחייב.

מה דעתנו? אנחנו אומרים שלחדר כושר יש יתרונות רבים, החל משלל מכשירי אימון שלא ניתן למצוא בפארקים או לקנות אותם, מערכת חוגים עמוסה בפעילויות שונות ובימים שונים, רחבת מכשירי אירובי גדולה, בריכות, סאונות ואולי הכי חשוב צוות של מאמני כושר אישיים המנחים ומדריכים את המתאמנים לנהוג ולהתאמן בצורה נכונה ואפקטיבית ובכך להימנע מפציעות מיותרות.

מה אנחנו צריכים לקחת ממאמר זה?

הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לקחת ממאמר זה להחליט לקחת את עצמם ואת בריאותכם בידיים ולהתאמן ולאו דווקא לפני חתונות או אירועים מיוחדים אלא להפוך זאת לשגרת חיים!

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select