מקום לכנסים בשרון

מקום לכנסים בשרון

אם אתם תרים אחר מקום לכנסים בשרון בו תוכלו לבצע כל כנס בצורה טובה ונכונה, באווירה ייחודית ושילוב של אוכל איכותי, מתחם האירועים דופלקס בהרצליה פיתוח יכול להעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו כדי להפיק כנס איכותי. במתחם האירועים דופלקס תוכלו למצוא שני מתחמים יוקרתיים (עליהם יפורט בהמשך) בהם תוכלו לארגן כל כנס בצורה הרבה יותר קלה, הרבה יותר פשוטה והרבה יותר נכונה עבורכם.

מתחם רוף בר

מתחם האירועים הראשון אשר נמצא בדופלקס הוא מתחם רוף בר. מדובר במתחם פתוח אשר מעוצב בעיצוב קליל וחופשי ומתאים לכנסים בעלי אופי דומה – אופי קליל ורגוע. כמובן, גם בחורף ניתן לבצע כנסים במתחם זה שכן ניתן לסגור אותו בצורה מלאה ללא כל בעיה.

מתחם דינר רום

מתחם דינר רום הוא המתחם השני והמרכזי בדופלקס. המתחם מעוצב בסגנון אלגנטי ויוקרתי ביותר ובו ניתן לארגן כנסים יוקרתיים לחברות אשר רוצות ליצור רושם טוב ולמקם את החברה שלהם במעמד הגבוה.
בשני המתחמים מוגש אוכל איכותי מעשה ידיו של השף שחר מאור אשר יבצע עמכם פגישה לפני הכנס ויבנה יחד אתכם את התפריט המתאים לאופי של הכנס שלכם. בנוסף, תוכלו למצוא בשני המתחמים ציוד משוכלל ומתקדם לכנסים כמו מקרנים, מסכי תצוגה גדולים, מערכות הגברה וכדומה כך שלמעשה את כל מה שאתם זקוקים לו תוכלו למצוא בתוך המתחם.

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select