לופטים לאירועים בשרון

לופטים לאירועים בשרון

מחפשים לופטים לאירועים בשרון אשר בהם תוכלו לחגוג אירוע קטן באווירה אינטימית ומיוחדת ? למה שלא תפנו למקום הרבה יותר טוב ומיוחד – מתחם האירועים דופלקס בהרצליה. מתחם האירועים דופלקס בהרצליה הינו מתחם מיוחד מאוד אשר הוקם במטרה להעניק לכם אפשרות לחגוג אירועים קטנים באווירה אינטימית ובפרטיות מוחלטת ולהעניק לכם אפשרות להפוך את האירוע שלכם להרבה יותר מיוחד ולאירוע שכל המשתתפים בו לא ישכחו למשך זמן רב מאוד.

קולינריה ברמה גבוהה
על התחום הקולינרי בדופלקס אחראי השף המוערך שחר מאור. לפני כל אירוע נפגש השף עם בעלי האירוע ויחד איתם מרכיב את התפריט המתאים ביותר לאירוע, התפריט אשר יאפשר להם ליהנות מאירוע מיוחד במינו ויאפשר לכל האורחים לצאת מהאירוע עם טעם טוב בפה ועם זיכרונות מתוקים ומיוחדים.

עיצוב מיוחד במינו
מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם בעל עיצוב ייחודי מאוד ועם זאת עיצוב מודולארי – ניתן בקלות רבה לשנות את העיצוב ולהתאים אותו לסגנון שלכם, מה שיאפשר לכם להפוך את המקום למתאים בדיוק לסוג האירוע שלכם ולהפוך אותו למקום בו תוכלו לקיים את האירוע בצורה הטובה ביותר וברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, תוגלו למצוא במקום גם עזרים שונים המשתלבים היטב עם העיצוב כמו מערכות הגברה משוכללות או מערכות תצוגה מתקדמות אשר יכולות לסייע לכם במהלך האירוע בצורה הטובה ביותר.
סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select