להפיק אירוע מבלי להיכנס להוצאות מיותרות

להפיק אירוע מבלי להיכנס להוצאות מיותרות

חשוב לזכור כמה כללים בדרך לחופה: אומנם זהו היום המרגש ביותר לכל זוג וזוג אשר רוצה לממש את נדריו ולהקים בית בישראל-אך ממש אחרי כל ההתרגשות והשמחה מחכים חיים שלמים ולא פחות מלאים בחוויות והתרגשות.  זוגות רבים חוששים מהיום שאחרי וממש לא מעוניינים להתחיל את הפרק החדש בחובות והוצאות מיותרים, במיוחד אלו אשר לא מקבלים עזרה ונאלצים לממן את החתונה ברובה מכיסם.
ולזוגות אשר יש מזל ומקבלים קצת עזרה מן ההורים לא יזיק לחסוך קצת כסף בצד למימוש דירה או חסכונות לילדים אשר מתוכננים לעתיד.  כמה כיף ונעים כאשר יש מקפצה לחיים ואירוע חתונה בכל מקום שתבחרו ואף אירועים בשרון יכול להוות ובתנאי שתנהגו בחכמה, קרש ומקפצה לעתיד טוב יותר בעזרת הכסף אשר תצברו במהלך האירוע ולאחריו.
כמה כללים אשר יש לזכור ולשנן בדרך לחופה:
-לא צריך להתפתות אחרי כל שטיק אשר אתם רואים בחתונות אחרות-זה בסדר, לא חייבים להיות שתי כנריות ונגן צ'לו בכניסה לחופה, לא כל דבר שהוא עכשווי וטרנדי יועיל לכם בהמשך.

-כמות המוזמנים משפיע באופן ישיר על ההוצאות-אולי עדיף להזמין כמות מצומצמת של מוזמנים ככל הניתן ובכך להימנע ממנות שתשלמו מכיסכם על מוזמנים אשר לא טרחו להגיע.

-ובאותו נושא וודאו כמה פעמים ובהזדמנויות שאכן כל מי שהזמנתם מגיע או מודיע על ביטול ובכך תחסכו הוצאות על מנות מיותרות.
-תמיד תבחרו ספקים ונותני שרותים מהימנים אך ע''י מיקוח תוכלו תמיד להשיג את המחיר הטוב ביותר-זכרו שאתר משלמים ולכן הכוח נמצא תמיד אצלכם.
-לא צריך להתפתות לצאת ישר האירוע לירח דבש בבית מלון או חופשה קצרה-הדבר יכול רק להלחיץ להכניס אתכם להוצאות מיותרות, זכרו שגם אחרי האירוע ממתינים לכם חיים שלמים של כיף וחוויות ביחד.
נכון שיום החתונה הוא ללא ספק היום המאושר בחיי כל זוג, אך חשוב להישאר על הקרקע ולהבין שהשמחה עצמה והאהבה מכל קרובינו שווה הכל!!
סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select