יום הולדת 60 בהרצליה

יום הולדת 60 בהרצליה

אם אדם חשוב ויקר לכם עומד לחגוג יום הולדת 60 ואתם רוצים לציין לו את הים הזה בצורה מיוחדת ומקורית, מתחם האירועים דופלקס מעניק לכם את המענה הטוב ביותר לכך. מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אירועים אשר ממוקם אל מול חופי הרצליה ובו ניתן לקיים מגוון רחב מאוד של אירועים באווירה ייחודית ושונה, באווירה אשר קשה למצוא במקומות אחרים.

עיצוב מודולארי הניתן להתאמה אישית
מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם בעל עיצוב מודולארי ייחודי אשר ניתן להתאמה אישית בקלות רבה מאוד. לפני האירוע תוכלו להיפגש עם מעצב מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום אשר יבין כיצד אתם רוצים לקיים את יום ההולדת וכך ישנה את עיצוב המקום בצורה הטובה ביותר והצורה המתאימה לצרכים שלכם.

תפריט עשיר ומיוחד
בדופלקס תוכלו למצוא תפריט עשיר ומיוחד וכן לפני יום ההולדת תוכלו להיפגש עם השף שחר מאור האחראי על התחום הקולינרי בדופלקס ויחד איתו להתאים את התפריט ליום ההולדת בצורה הנכונה ביותר. בפגישה זו תוכלו לתת דגש על בקשות מיוחדות כמו מנות לטבעונים או צמחונים, מספר המנות, קינוחים, תוספות ועוד כך שביום האירוע תוכלו להגיע רגועים ובטוחים כי הכול מוכן על הצד הטוב ביותר ומה שנותר לכם לעשות הוא רק ליהנות מהאירוע עד כמה שאתם יכולים.
סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select