חתונת כסף בשרון

חתונת כסף בשרון

אין ספק כי חתונת כסף הינו אירוע אשר יש לציין ולחגוג בצורה הטובה ביותר. כיום ניתן לראות ילדים רבים אשר בוחרים לחגוג להורים שלהם את חתונת הכסף במקום מיוחד ובאווירה ייחודית וכך להעניק להם ולכל המשפחה הנאה רבה מאוד. אם גם אתם מחפשים מקום עבור חתונת הכסף בשרון, מתחם האירועים דופלקס בהרצליה הינו מתחם שיכול להתאים לכם בצורה טובה.

התאמת המקום לסוג החגיגה
מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אירועים יוקרתי אשר ממוקם בהרצליה, מתחם אשר בעת הקמתו חשבו על כל סוגי האירועים ולכן, יצרו בעלי המקום עיצוב מודולארי אשר ניתן לשנות בקלות וכך להתאים את המקום לסוג האירוע בצורה הטובה ביותר וללא כל בעיה, מה שמאפשר לכם לחגוג את חתונת הכסף בצורה טובה ובמקום שכאילו הוקם רק עבורכם ועבור האירוע שלכם.

תפריט בהתאמה אישית
לפני האירוע תוכלו להיפגש עם השף שחר מאור אשר אחראי על התחום הקולינרי במתחם האירועים דופלקס ויחד איתו לקבוע את התפריט אשר יוגש במהלך חתונת הכסף. תוכלו להתאים את התפריט לסגנון בו אתם עורכים את האירוע, לסוג המוזמנים באירוע ועוד. בצורה כזו כל האורחים וכל המשתתפים באירוע יוכלו ליהנות בו בצורה הטובה ביותר ולספוג בו חוויות רבות אשר לא ישכחו למשך זמן רב מאוד.
סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select