חתונת זהב בשרון

חתונת זהב בשרון

זוג אשר מגיע לחתונת הזהב שלו הוא ללא ספק זוג אשר זכאי לחגיגה יוצאת דופן ומיוחדת מאוד. אם אתם רוצים לחגוג להורים שלכם או לזוג יקר עבורכם חתונת זהב בשרון, אחד הדברים החשובים ביותר אשר עליכם לדאוג לו הוא המקום בו תערכו את החתונה. מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אירועים אשר ממוקם אל מול חופיה של הרצליה ומעניק לכם אפשרות לחגוג בו חתונת זהב בצורה הטובה ביותר ובצורה הנכונה ביותר עבורכם.

אירוע בלתי נשכח
חגיגת חתונת זהב במתחם האירועים דופלקס הינה חגיגה אשר כל המשתתפים בה לא ישכחו אותה למשך זמן רב. מלבד הייחודיות של חגיגה שכזו, מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אשר מעניק יתרונות רבים מאוד לכל מי שמקיים שם את האירוע שלו וכך הופך כל אירוע לאירוע הרבה יותר מהנה והרבה יותר מיוחד, אירוע אשר קשה מאוד לשכוח אותו ואירוע אשר המשתתפים בו מדברים עליו למשך זמן רב מאוד.

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך
מתחם האירועים דופלקס מעמיד לרשותכם שירות של ליווי מקצועי על ידי בעלי מקצוע המכירים את התחום של האירועים השונים ויכולים לסייע לכם לתכנן את האירוע בצורה הטובה ביותר ובצורה הנכונה ביותר, החל מהעיצוב של המתחם ועד התפריט של המנות שיוגשו באירוע ועוד, הכל עד לפרטים הכי קטנים אשר יהפכו את האירוע שלכם למושלם.

חתונה אזרחית 

עבור ישראלים רבים חתונה אזרחית היא האפשרויות היחידה לקיים חתונה כיוון שהם אינם עונים על הקריטריונים של הרבנות בארץ כמועמדים לחתונה. אבל אוכלוסייה זו היא אינה היחידה אשר בוחרת שלא להתחתן ברבנות. גם זוגות אשר אינם מחוברים ליהדות האורתודוקסית או לטקס המוצע מוצאים עצמם מתחתנים בחתונה אזרחית בקפריסין או פראג כשלאחר מכן זוגות רבים בוחרים לקיים טקס אזרחי משלהם.

טקס החתונה המתקיים בארץ לאחר חתונה בחו"ל יכול להתבצע בכל דרך שהזוג יבחר והוא יכול להיות עם או בלי הנחייה. הטקס אשר יתקיים בארץ יסמל את מי שאתם ויתבצע בדרך בה אתם מאמינים כאשר אם תרצו בכך זאת לבצעו במסגרת דתית תוכלו לפנות לקהילה הרפורמית לברר כיצד ניתן לערוך טקס חתונה שוויוני ברוח הדת.

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select