גני אירועים לבת מצווה

גני אירועים לבת מצווה

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד יותר ויותר אנשים בוחרים למצוא גני אירועים לבת מצווה אשר בהם יוכלו לחגוג את אירוע בת המצווה של הילדה שלהם בצורה הטובה ביותר. בניגוד לעבר, בו אירועי בת מצווה נחגגו לרוב בבית ובאווירה משפחתית וקטנה, כיום אירועי בת מצווה הפכו להפקה של ממש ולאירועים יוקרתיים במיוחד. אם אתם רוצים לשמור על האווירה המשפחתית המיוחדת אך לא לוותר על אירוע יוקרתי מתחם האירועים דופלקס נמצא כאן בשבילכם.

מתחם אירועים יוקרתי במיוחד

מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אירועים יוקרתי אשר מעניק לכל אחד את כל הדברים אשר להם הוא זקוק על מנת להפיק אירוע בת מצווה שטרם ראה כמותו. מלבד העיצוב עוצר הנשימה של המקום, במתחם ניתן למצוא ציוד משוכלל ומתקדם אשר מאפשר לקיים כל אירוע בצורה הרבה יותר טובה כמו מערכות הגברה משוכללות, מערכות תצוגה מתקדמות ועוד. בדופלקס ניתן להזמין גם קייטרינג טבעוני לאירועים באיכות גבוהה וטעם טוב.

תפריט מותאם באופן אישי

מספר ימים לפני האירוע מוזמנים בעלי האירוע לפגישה עם השף שחר מאור, השף האמון על התחום הקולינרי בדופלקס. אולמות אירועים הם  ארוחת בוקר זוגית של כל אדם, ובדופלקס המתנה משתלמת שבעתיים! הפגישה עם השף נערכת כדי לבנות את התפריט המתאים לאירוע בת המצווה בהתאמה אישית כך שיתאים לכלל האורחים ויאפשר להם ליהנות ממנות שלא ניתן לטעום כמותן בכל מקום ויותירו להם טעם טוב בפה למשך זמן רב.

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select