ברית בשרון

ברית בשרון

נולד לכם ילד ? מזל טוב!

אם אתם רוצים לחגוג לו ברית מיוחדת ומקורית ומחפשים את המקום המושלם לכך, הגעתם למקום הנכון. מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אירועים יוקרתי וייחודי אשר ממוקם מול חופיה הקסומים של הרצליה ומציע לכם אפשרות לקיים ברית בשרון בצורה הטובה ביותר ולהעניק לכלל האורחים שלכם חוויה שאותה הם לא ישכחו למשך זמן רב.

עיצוב מרשים וייחודי

מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אירועים בו הושקעה מחשבה רבה מאוד בפן העיצובי וניתן לראות זאת בכל פינה ופינה במקום. ברית מילה כיום אינה חייבת להיערך באולם, וגם מסעדה לברית היא פיתרון מושלם לאירוע המחבר את התינוק לדת היהודית כבר אלפי שנים. מיטב המעצבים עמלו על עיצובו של המקום תוך ייבוא פרטי עיצוב ייחודיים מכל רחבי העולם, מה שהפך את דופלקס למתחם אירועים בעל סגנון ייחודי משלו, סגנון מעורר התפעלות.

קולינריה במיטבה

מלבד העיצוב המרשים של מתחם האירועים דופלקס אתם יכולים למצוא במקום תפריט עשיר במיוחד ואף להרכיב את התפריט המתאים ביותר לאירוע שלכם יחד עם השף המוערך שחר מאור אשר אמון על התחום הקולינרי בדופלקס. השף ישב עמכם לפני האירוע ויסייע לכם להרכיב את התפריט הטוב ביותר לאירוע שלכם, מה שיהפוך את הברית לבלתי נשכחת.

ובשורה התחתונה, אם אתם מעוניינים לחגוג ברית בשרון בצורה מיוחדת ונדירה, מתחם האירועים דופלקס יכול להעניק לכם את המענה הטוב ביותר וכך ולאפשר לכם ליהנות מיתרונות רבים מאוד במהלך האירוע.

לעוד מידע ראו גם: בריתה בשרון

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select