בריתה בשרון (בהרצליה)

בריתה בשרון (בהרצליה)

אם אתם רוצים לחגוג ברית או בריתה באווירה מיוחדת באזור השרון, הרצליה, להפיק אירוע שלא ישכח למשך זמן רב ויעיד יותר מכל על השמחה שלכם בעת הולדת הבן או הבת, מתחם האירועים דופלקס הוא המתחם אשר יכול להעניק לכם את מה שאתם זקוקים לו. מתחם האירועים דופלקס הוא מתחם אשר למעשה מורכב משני מתחמי אירועים שונים, רוף בר ודינר רוף. שני מתחמי האירועים מעוצבים בטוב טעם וכוללים את כל הפריטים להם אתם זקוקים כדי לחגוג ברית או בריתה בצורה הטובה והמהנה ביותר.

ברית או בריתה על הים

מתחם האירועים דופלקס בשרון, שוכן אל מול חופיה הקסומים של העיר הרצליה ומאפשר לכם לחגוג אירוע ברית, בריתה או כל אירוע אחר באווירה ייחודית מאוד ממש על הים. המיקום של מתחם האירועים דופלקס מעניק לו יתרונות רבים וללא ספק הופך אותו לאחד מבין מתחמי האירועים המיוחדים ביותר בישראל. זו הסיבה לכך שכיום רבים פונים לחגוג את האירועים שלהם במתחם דופלקס ולא מוכנים להתפשר על שום מקום אחר.

עיצוב חדשני ומתקדם

שני מתחמי האירועים, גם הרוף בר וגם דינר רום, מעוצבים בטוב טעם עם מגוון רחב מאוד של פריטים אשר יובאו ארצה במיוחד עבור הדופלקס. בנוסף, בשני מתחמי האירועים תוכלו למצוא ציוד חדשני ומתקדם כמו ציוד הגברה, ציוד תצוגה ועוד.

ראו גם: אולם אירועים בשרון

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select