בריתה בשרון

בריתה בשרון

אין ספק כי אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייו של האדם הינו הרגע בו הוא הופך להיות הורה. כל הורה רוצה לחגוג את הרגע המרגש והמיוחד הזה עם הקרובים אליו ולכן כיום ניתן לראות בכל רחבי הארץ בריתות שמחות ומיוחדות לציון הולדת הבת. אם אתם מחפשים מקום עבור בריתה בשרון, מקום אשר יעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו, הגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם.

מתחם אירועים יוקרתי בשרון
מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אירועים יוקרתי ואקסקלוסיבי בשרון הממוקם אל מול חופיה של הרצליה ומכיל את כל מה שאתם זקוקים לו כדי להפיק בריתה ברמה הגבוהה ביותר, בריתה מהנה ומיוחדת אשר תעניק לאורחים חוויה ייחודית אשר אותה הם לא ישכחו למשך זמן רב.

תפריט עשיר וייחודי
במתחם האירועים דופלקס ישנה הקפדה רבה על התחום הקולינרי. השף המוערך שחר מאור, המנהל את תחום הקולינריה בדופלקס, נפגש עם בעלי האירוע ומתכנן יחד איתם את התפריט של המנות אשר יוגשו באירוע תוך הקפדה על מנות העשויות מחומרי גלם איכותיים במיוחד וכמובן, התאמת המנות לסוג האירוע.

נוחות גישה למקום
מתחם האירועים דופלקס נמצא בהרצליה פיתוח, במיקום נגיש ונוח מאוד להגעה, הן ברכב פרטי והן בתחבורה ציבורית, דבר המעניק לאורחים יתרון חשוב מאוד ומאפשר להם להגיע אל האירוע בצורה הרבה יותר טובה ונוחה.
סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select