אירוע בת מצווה או  טיול משפחתי לחו''ל?

אירוע בת מצווה או טיול משפחתי לחו''ל?

אנו בתור הורים מלווים את ילדינו בכל צעד אשר הם עושים מקטנות ועד בגרותם והרי זה רק טבעי שתמיד נרצה את טובתם ונדאג לכל צורכיהם הבסיסיים, לרווחתם החינוכית ולהקניית דעת וערכים.
ישנם צמתים בחיי ילדינו שאנו נרגשים לקראתם ובשבילנו הצמתים הללו מהווים עוד ניצחון ועוד סימן דרך מוצלח ופסגה שהעפלנו-אנו בתור הורים.
כמו בכל שנה אנו נוהגים לציין ולחגוג את יום הולדתם ומתכוננים לכך זמן מה לפני כן שכן לא רק אנחנו ממתינים לכך בכליון עיניים, כמובן שגם הם.
עם הזמן וככל שהילד גדל הטעמים משתנים ולפתע אנו מגלים שלילדינו יש עולם שלם ומלא-חיי חברה מגוונים, פעילויות שונות ומגוונות, תחביבים ועוד.  אנו מוצאים עצמנו מגדלים אך לא מעורבים ובגיל מסוים הם הופכים להיות עצמאיים לחלוטין, באים והולכים ומספקים מעט אינפורמציה על מה שמתרחש בחייהם.
גיל הבגרות והתקופה הראשונה שלפני הבת מצווה או הבר מצווה טומנת בחובה אתגרים לא פשוטים אשר ההורים נאלצים להתמודד עם ילדיהם והחלטות לא פשוטות לקראת המאורע המשמח.
כמשפט שלמה משפחות רבות ''נקרעות'' בין שתי ברירות: האחת להפיק אירוע בת מצווה לכל הקרובים והחברים ולחגוג אותו ברוב הדר או לחילופין לנסוע לטיול משפחתי בחו''ל או בשמו המקורי-טיול בר מצווה?
שתי ההחלטות קשות ללא ספק והדרך הטובה ביותר לעבור משוחה זו היא פשוט לשוחח ולקיים התייעצות משפחתית, לעלות את הרצונות והלבטים, להתחשב בדעתו של הילד ולבסוף לקבל החלטה טובה.
בנוסף חשוב להתייעץ מחוץ למעגל המשפחתי הקרוב ולברר דרך חברים ומכרים את דעתם והמלצתם.
רבים ממכרנו הרי חוו אירועים רבים בחייהם ואף חגגו בת מצווה בשרון או להבדיל טסו לחו''ל לטיול בר מצווה-נוכל לברר ולדעת באמת מה הוא המתכון המנצח להפקת אירוע שכזה.
סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select