אירועי יוקרה

אירועי יוקרה

אם אתם רוצים לחגוג אירועי יוקרה באווירה שונה ומיוחדת מאוד, מתחם האירועים דופלקס הוא המקום המושלם עבורכם. מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם מיוחד עבור אירועי יוקרה אשר ממוקם בהרצליה פיתוח ומעניק לכל אחד את האפשרות לחגוג את האירוע שלו באופן ובצורה שהכי מתאימים לו. חווית האירוח בדופלקס הינה ייחודית ויוצאת דופן בהשוואה למקומות אחרים בתחום, ותותיר את האורחים במקום המומים.

שני מתחמי אירועים במקום אחד

מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם דו-מפלסי אשר מחולק לשני חלקים – בקומה העליונה ממוקם מתחם הרוף בר, אשר הינו מתחם פתוח ומרהיב ביופיו המשקיף לנוף עוצר נשימה של הים התיכון ובעל אווירה קלילה ונעימה. ברוף-בר ניתן לקיים את כל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים. המתחם השני הינו מתחם הדינר-רום אשר הינו לופט מרהיב ואלגנטי הצופה גם הוא לנוף קסום של מימי הים התיכון, והינו החלל המרכזי והמושקע ביותר של מתחם הדופלקס. בשני החללים ניתן לראות הקפדה על עיצוב מוקפד ומרשים, הכולל ריהוט שנאסף מכל רחבי תבל, כלים יפים ומיוחדים ומחשבה על כל פרט עיצובי שיש במקום.

המקום בו יוקרה מקבלת משמעות אחרת

מיד עם כניסתכם אל מתחם האירועים דופלקס בפעם הראשונה תגלו כי כל מה שחשבתם שהוא יוקרתי מתגמד לעומת המקום בו אתם עומדים. במתחם האירועים דופלקס הושקעה מחשבה בכל פרט ופרט כך שהתוצאה הסופית מציגה תוצר יוצא דופן בתחום האירועים, ומותאם במיוחד עבור אירועי יוקרה שלא רואים כל יום.

ראו גם אולמות אירועים יוקרתיים בשרון

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select