אירועי יוקרה

אירועי יוקרה

אם גם לכם נמאס מכל האירועים בעלי קווי הדמיון הרבים ואתם רוצים לחגוג אירועי יוקרה באווירה שונה ומיוחדת מאוד, מתחם האירועים דופלקס הוא המקום המושלם עבורכם. מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם מיוחד עבור אירועי יוקרה אשר ממוקם בהרצליה פיתוח ומעניק לכל אחד את האפשרות לחגוג את האירוע שלו בצורה שונה והרבה יותר מיוחדת, בצורה שתשאיר רושם טוב על כל האורחים ותהפוך את האירוע לכזה שלא שוכחים לעולם.

שני מתחמי אירועים במקום אחד

מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם גדול אשר מחולק לשני חלקים – מתחם רוף בר אשר הינו מתחם פתוח ובעל אווירה קלילה ונעימה, בו ניתן לחגוג אירועים בעלי אופי קליל יותר. המתחם השני הוא מתחם הדינר רום אשר הינו מתחם אלגנטי יותר ומשמש בתור המתחם המרכזי של המקום. בשני המתחמים ניתן לראות הקפדה על עיצוב מיוחד במינו, על רהיטים יוקרתיים ועל כל הפרטים אשר מרכיבים אירועי יוקרה מושלמים.

המקום בו יוקרה משקבלת משמעות אחרת

מיד עם כניסתכם אל מתחם האירועים דופלקס בפעם הראשונה תגלו כי כל מה שחשבתם שהוא יוקרתי מתגמד לעומת המקום בו אתם עומדים. במתחם האירועים דופלקס הושקעה מחשבה בכל פרט ופרט ואפילו בפרטים הקטנים ביותר כך שהתוצאה הסופית מציגה מתחם אירועים מיוחד עבור אירועי יוקרה שלא רואים כל יום, אירועים של פעם בחיים .


סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select