אירועים קטנים וגדולים בשרון

אירועים קטנים וגדולים בשרון

אם בעבר היה נהוג לחגוג אירועים קטנים בשרון במקומות קטנים וביתיים כמו בתים, גינות גדולות וכדומה, כיום רבים מבינים כי אם יש להם אירוע קטן הם יכולים לקיים אותו במקום ייחודי אשר יעניק להם יתרונות רבים מאוד, מקום אינטימי ובעל אווירה מיוחדת, מקום פרטי ושקט. אם אתם מחפשים את כל הדברים הללו, ועוד רבים אחרים, דופלקס הינו מתחם אירועים שיכול להתאים לכם במיוחד. מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אשר ממוקם ממש אל מול חופיה המדהימים של הרצליה ומעניק לכם אפשרות לקיים אירועים קטנים בשרון עם כל התוספות.

אווירה ייחודית
מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם בעל עיצוב מודולארי ייחודי אשר אותו ניתן להתאים לכל אירוע בקלות רבה מאוד. כך, אתם יכולים להתאים את העיצוב המתאים ביותר לאירוע שלכם ולזכות לאירוע קטן באווירה אינטימית ומיוחדת בצורה הטובה ביותר. כמובן, את שינוי העיצוב והתאמתו תוכלו לבצע בעזרת מעצבים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום אשר עובדים דרך קבע בדופלקס וילוו אתכם לאורך כל הדרך עד להתאמת המתחם לצרכים שלכם באופן הנכון ביותר.

תפריט עשיר ומפנק
על התחום הקולינרי בדופלקס אחראי השף שחר מאור. לפני כל אירוע נפגש השף עם בעלי האירוע ויחד איתם מרכיב את התפריט המתאים ביותר לאירוע שלהם, תפריט אשר ישלים את הקונספט של האירוע בצורה הטובה ביותר.
סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select