אירועים קטנים בהרצליה

אירועים קטנים בהרצליה

עומדים לחגוג אירוע קטן ואינטימי ורוצים לחגוג אותו בהרצליה ? יש לנו את ההצעה מיוחדת עבורכם – מתחם האירועים דופלקס. מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אירועים יחיד במינו בארץ אשר ממוקם ממש אל מול חופיה הקסומים של הרצליה ומעניק לכם אפשרות ליהנות מאירוע ברמה גבוהה ועם אווירה ייחודית אשר אותה לא ניתן למצוא בכל מקום.

אירוע בהתאמה אישית
אחד היתרונות הגדולים ביותר של מתחם האירועים דופלקס הוא שמדובר במתחם אותו ניתן להתאים באופן אישי לכל אירוע ואירוע בקלות רבה ובצורה הטובה ביותר. כך, אתם יכולים לשנות את העיצוב של המקום ולהתאים אותו לסגנון של האירוע שלכם מבלי לחשוש וליהנות מיתרונות רבים מאוד, יתרונות אשר יאפשרו לכם ליהנות מאירוע חד פעמי וייחודי אשר יותיר רושם רב על כל האורחים אשר ישתתפו בו.

תפריט עשיר ומותאם אישית
במתחם האירועים דופלקס ניתן להתאים אישית את התפריט לאירוע שלכם כך שהאורחים שלכם יוכלו ליהנות ממנו בצורה הטובה ביותר. לפני האירוע תפגשו עם השף שחר מאור אשר אחראי על התחום הקולינרי בדופלקס ובעזרתו תתכננו את התפריט בצורה הטובה ביותר ובצורה הנכונה ביותר, מה שיאפשר לכל אחד ואחת מבין האורחים שלכם ליהנות מהאירוע בצורה טובה ולהישאר עם טעם טוב בפה אשר ילווה אותו למשך זמן רב מאוד.
סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select