אירועים פרטיים קטנים

אירועים פרטיים קטנים

בשנים האחרונות ניתן לראות רבים אשר מעדיפים לחגוג את האירועים שלהם בצורה הרבה יותר סולידית, פרטית ובאווירה יוקרתית ומיוחדת מאוד. דופלקס, הוא המקום בו תוכלו ליהנות מחגיגה מושלמת ובו תוכלו להפיק אירועים פרטיים קטנים בצורה הטובה ביותר ללא כל בעיה. מתחם דופלקס בהרצליה מכיל כל דבר לו אתם זקוקים כך שתוכלו להפיק אירוע משמעותי ובעל יתרונות רבים, אירוע שהאורחים שלכם לא ישכחו אותו למשך זמן רב.

מתחם אירועים ייחודי לכל מטרה

מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אירועים חווייתי ומיוחד לכל מטרה. אם אתם רוצים לחגוג אירוע פרטי קטן, בין אם מדובר בברית או בריתה, בר מצווה או בת מצווה או אפילו השקה או אירוע עסקי אחר, מתחם האירועים דופלקס הוא המקום אליו אתם צריכים לפנות ובו תוכלו להפיק את האירוע שתמיד חלמתם עליו בצורה הטובה ביותר.

שני מתחמי אירועים במקום אחד

 מתחם האירועים דופלקס בהרצליה כולל שני מתחמים שונים ומיוחדים לאירוע שלכם. המתחם הראשון הוא מתחם הדינר רום, מתחם מפואר במיוחד המתאים לאירועים סגורים ולאירועים באווירה שונה ומיוחדת ומתחם הרוף בר המתאים במיוחד לאירועי קיץ. שני המתחמים מעוצבים בטוב טעם וכוללים כל פריט שיסייע לכם בהפקת האירוע כמו מערכות הגברה דישות, מערכות תצוגה משוכללות ועוד מגוון רחב מאוד של פריטים שיובאו לארץ ממקומות שונים ברחבי העולם, פריטים ההופכים את מתחם האירועים דופלקס לכל כך ייחודי.

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select