אירועים פרטיים

אירועים פרטיים

בעידן המודרני והמתקדם בו אנו חיים אירועים פרטיים הפכו לשם דבר וכיום רבים מארגנים אירועים שכאלה. בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה או בת מצווה, ברית מילה, יום הולדת, השקה או כל דבר דומה, אירועים פרטיים הפכו לדבר מבוקש מאוד וכיום אין מספיק מקומות אשר בהם ניתן לחגוג אירועים מסוג זה בצורה מרשימה ויוקרתית. לכן, אם אתם מחפשים מקום בו תוכלו לחגוג אירועים פרטיים יש לנו הצעה בשבילכם – מתחם האירועים דופלקס.

מתחם ייחודי לאירועים מיוחדים

מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם מיוחד במינו אשר בו ניתן לחגוג אירועים פרטיים בצורה הטובה ביותר. המתחם נמצא ממש אל מול חופיה הקסומים של הרצליה פיתוח ומעבר לנוף הקסום אשר נשקף ממנו הוא מעוצב בצורה מעוררת התפעלות ומיוחדת מאוד. פרטי העיצוב הובאו במיוחד ממקומות שונים על מנת להשלים את העיצוב בצורה מושלמת ועל מנת ליצור אווירה ייחודית אותה לא ניתן למצוא בכל מקום לאירועים.

לאירועים יוקרתיים במיוחד

מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אירועים אשר מצטיין בתחום האירועים היוקרתיים. השף שחר מאור אשר ממונה על מטבחי המקום מרכיב יחד עם בעלי האירוע תפריט מיוחד אשר מעביר את האורחים חוויה קולינרית איכותית ונדירה. בנוסף, כל פרט ופרט במקום מעניק לאורחים תחושה מיוחדת אשר ספק אם יחושו אותה שוב, תחושה אשר בזכותה לא ישכחו את האירוע למשך זמן רב.

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select