אירועים על הים

אירועים על הים

אולם אירועים וחתונה על ומול הים

דופלקס – מתחם האירועים היוקרתי באזור השרון מבקש מכם ליהנות כפי שבחיים לא חשבתם!

דופלקס הוא לא סתם אולם אירועים שנמצא באתר מדהים ביופיו. דופלקס הוא מוסד של ממש.

 אחרי תקופה של שגשוג בחיי הלילה והמועדונים הממוצעים, ננקטה החלטה להפוך  את המתחם המפואר למתחם אירועים של ממש.

כיום, המתחם מתפקד כל השבוע כאולם אירועים מפואר המושלם לאירועים מפוארים,  וכזה המעניק לאורחים  מבחר של מנות, הצעות ופינוקים.

ליד אזור החנייה העצום באזור החוף ההרצלייאני שוקק החיים, שוכן לו מעל מסעדת הפאר "בנדיקט" מקום אירועים שעליכם להיות נוכחים כדי לדעת עד כמה הוא איכותי!

כעת, אתם נמצאים בדף אולם אירועים וחתונה מול הים אנחנו יודעים, שלאחר גלישה קצרה באתר דופלקס, גם אתם תמצאו בדיוק את מה חיפשתם.

אין לנו ספק שאם אתם רוצים למצוא אולם אירועים וחתונה מול הים, הגעתם לעמוד הנכון והטוב בשבילכם!

דופלקס הרצליה, אולם האירועים המפואר, כולל 2 מתחמים ראשיים –  החלק התחתון שלו הוא הדינר רום המושקע שלנו, המספק יוקרה ומראה מכובד לצד חדשנות מיוחדת.

מלמעלה, קיים הרוף בר – המתחם המושלם להיות בו בחום. אנחנו נצ'פר את מבקריכם עם סנגריה קרה על פירות תכלכלים, ותידעו שעם הנוף המיוחד לים הצונן – כולם ללא יוצא מן הכלל מאושרים!

במתחם האירועים, הושקעה מחשבה עצומה. כל פינה ב-2 הקומות נהגתה בחשיבה מתקדמת באיזו דרך ניתן לשפר את   חוויית השהייה שלכם באולם.

אנו בדופלקס יודעים ובטוחים כי אנשים שחושקים לחגוג אצלנו,  נמצאים לרוב בתקופה משמעותית בחייהם. חשיבה זו נמצאת בראשנו ומאפשרת לנו לתת להם, ולכם, את הבילוי הטוב ביותר שתוכלו לקבל!

אז בשביל מה אתם ממתינים? הזמינו מקום בזה הרגע! 

אירועים:
אירוע על הים
אירוע על הים
אירוע מדהים שהתרחש בדופלקס, מול הים
סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select