אירועים פרטיים

אירועים פרטיים

אין ספק כי בשנים האחרונות התחום של אירועים פרטיים יוקרתיים צובר תאוצה רבה. כיום, בתקופה בה כל אדם המארגן אירוע מסוים רוצה להתעלות מעל חברו, להפיק אירוע מושלם ונוצץ ולהעניק לכל חבריו ומכריו חוויה ייחודית ובלתי נשכחת, החיפוש אחר מתחם לאירועים פרטיים יוקרתיים הוא חיפוש שרבים מבצעים אותו. ובכן, אם גם אתם מארגנים אירוע פרטי ומעוניינים לחגוג אותו באווירה יוקרתית ומיוחדת, הגעתם למקום הנכון, מתחם האירועים "דופלקס" בהרצליה פיתוח הוא המקום המושלם בעבורכם.

נוף קסום ואווירה ייחודית

אחד מן היתרונות הרבים של מתחם האירועים דופלקס עבור אירועים פרטיים ובכלל, עבור כל אירוע, הוא המיקום של המתחם. מתחם האירועים דופלקס ניצב אל מול חופיה הקסומים של הרצליה פיתוח, במקום פרטי ואינטימי ובעל נוף מרהיב ועוצר נשימה. האורחים אשר מגיעים לאירועים במתחם דופלקס זוכים בחוויה שכמותה ספק אם יחוו במקום אחר בארץ וזוכים לתחושה עילאית ומיוחדת במשך כל זמן האירוע. נוף קסום, אוויר צלול וגלי הים הנשקפים מחלונותיו של מתחם האירועים הפכו את דופלקס למקום הטוב ביותר לאירועים ולמקום בעל האווירה הייחודית והנעימה ביותר.

עיצוב ואבזור מוקפד

מנהלי מתחם האירועים דופלקס הרצליה עשו הכול על מנת להביא לכך שהמקום יעוצב וירוהט בטוב טעם ובצורה הטובה ביותר. מיד עם הכניסה למקום ניתן להרגיש את האווירה השונה ולהתרשם מעיצוב עוצר נשימה ומיוחד מאוד, עיצוב שכמותו קשה מאוד למצוא, בייחוד באירועים פרטיים. המעצבים של המקום דאגו לרכוש את פרטי העיצוב הטובים ביותר ואת פרטי הריהוט האיכותיים ביותר על מנת לאפשר לכל אורח במקום ליהנות מחוויה מיוחדת ומאירוע שלא ישכח למשך זמן רב ועוד ידבר עליו חודשים ארוכים.

תפריט מותאם אישית

השף המוערך שחר מאור הוא השף המנצח על החוויה הקולינרית הייחודית של דופלקס. השף דואג ללוות כל בעל אירוע מההתחלה ועד היום הגדול על מנת להתאים לו תפריט אישי המתחשב בכל הצרכים של בעל האירוע ועל מנת להעניק לאורחים את החוויה הקולינרית הטובה ביותר, חוויה שלא יצליחו לחוות אותה במקום רבים בישראל ובייחוד לא באירועים פרטיים, יוקרתיים ככל שיהיו.

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select