אולמות אירועים לחינה

אולמות אירועים לחינה

אין ספק כי אירוע החינה הפך לאירוע נפוץ מאוד לפני החתונה ולא רק מרוקאים מבצעים אותו. אירוע החינה מעניק לחתן והכלה סוג של אירוע הכנה לפני היום הגדול שלהם, יום החתונה. אם אתם מחפשים אולמות אירועים לחינה אשר בהם תוכלו להפיק אותה בצורה הטובה ביותר, מתחם האירועים דופלקס יכול להעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר לכך. מתחם האירועים דופלקס הינו מתחם אירועים יוקרתי ואקסקלוסיבי אשר ממוקם אל מול חופיה הקסומים של הרצליה ומעניק לכם אפשרות ליהנות בו מאירוע מרגש ובלתי נשכח.

עיצוב מודולארי ופתוח לשינויים

מתחם האירועים דופלקס הינו מחם אשר עובד בצורה מודולארית כך שניתן לבצע שינויים בעיצוב ולהתאים אותו לכל סוג של אירוע בצורה פשוטה מאוד וקלה במיוחד. האפשרות לשינוי העיצוב במתחם האירועים מעניקה יתרונות רבים שכן בצורה כזו ניתן לשנות את המראה של המתחם לכל מטרה וגם לאירוע חינה, להפוך את עיצוב המקום למותאם לסוג האירוע, למספר האנשים ועוד.

מנות עשירות המתאימות לאירוע

השף המוערך שחר מאוד הינו השף האחראי על התפריט במתחם האירועים דופלקס ויחד איתו תוכלו להרכיב את התפריט המתאים ביותר לאירוע החינה. לפני האירוע יקיים עמכם השף פגישה בה תוכלו להחליט אילו מנות יוגשו במהלך האירוע להנאת כל האורחים.

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select