אולם חתונה קטנה

אולם חתונה קטנה

רוצים לחגוג את החתונה שלכם עם מספר מצומצם של משפחה וחברים באווירה נעימה ומיוחדת ? מתחם האירועים דופלקס יכול להעניק לכם את מה שאתם זקוקים לו. מתחם האירועים דופלקס יכול לשמש בתור אולם לחתונה קטנה כך שתוכלו לחגוג את החתונה שלכם ברוב פאר והדר ובצורה מהנה במיוחד. במתחם תוכלו למצוא כל אמצעי אשר לו אתם זקוקים כדי ליהנות מהחתונה בצורה הטובה ביותר כך שגם  עבורכם וגם עבור האורחים שלכם יהיה מדובר בחתונה שלא תשכח למשך זמן רב.

מיקום מעורר התפעלות

מתחם האירועים דופלקס ניצב אל מול חופיה הקסומים של הרצליה ומולו מימיו הצלולים של הים. המיקום של המתחם כולו הוא אחד מבין המקומות היפים בארץ ולכן הוא מעניק לחתונה תוספת משמעותית מאוד ואווירה שלא ניתן למצוא בכל מקום. כך, המיקום של דופלקס מייחד אותו משאר מתחמי האירועים השונים והופך אותו לייחודי יותר ומרשים במיוחד. זכרו כי הסעות לחתונה כאן על הכביש הופכות לנוחות ונעימות יותר. אפילו אם מדובר בהסעות לחתונה קטנה - עדיין זו הבחירה הנכונה.

תפריט מותאם באופן אישי

לפני יום החתונה תוכלו להיפגש עם השף האחראי על התחום הקולינרי ולבנות יחד איתו את תפריט המנות אשר יוגשו באירוע שלכם. הפגישה עם השף כוללת ייעוץ מקצועי, הכוונה וכל דבר אשר לו אתם זקוקים כדי להחליט אילו מנות יוגשו בחתונה שלכם.

סוג אירוע האירוע מיועד ל.. מה תרצה לחפש?
סוג האירועselect
תת קטגוריהselect
מיקום?select